Нет в наличии
7917 грн.
Наличные:
7917 грн
Безнал:
9501 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KMC-48GPS - Динамик-микрофон

Выносной динамик-микрофон KМС-48GPS предназначен для работы с радиостанциями, поддерживающими передачи данных, координат, использующих протоколы FleеtSync или NXDN. Имеет встроенный GPS приемник. KМС-48GPS ориентирован для работы с диспетчерскими приложениями систем позиционирования абонентов. Соответствует стандарту MIL-STD 810, IP 54/55.

Выносной динамик-микрофон KМС-48GPS рассчитан на
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KMC-48GPS - Динамік-мікрофон

Виносний динамік-мікрофон KМС-48GPS призначений для роботи з радіостанціями, що підтримують передачі даних, координат, що використовують протоколи FleеtSync або NXDN. Має вбудований GPS приймач. KМС-48GPS орієнтований для роботи з диспетчерськими додатками систем позиціонування абонентів. Відповідає стандарту MIL-STD 810, IP 54/55.

Виносний динамік-мікрофон KМС-48GPS розрахований на інтенсивну експлуатацію в жорстких умовах - під проливним дощем, у запилених приміщеннях, при температурі -30 ° С, відповідає стандарту IP 54/55. За удароміцністю відповідає вимогам військового стандарту MIL-STD 810. Виносний динамік мікрофон забезпечує чисту передачу мови користувача в галасливих умовах, завдяки вбудованій системі вирахування сторонніх фонових шумів. У схемі використовуються два мікрофони, розташовані з різних сторін корпусу тангенти, для виділення голосу на тлі шуму. У зашумленому середовищі обидва мікрофона приймають шум на однаковому рівні, але основний мікрофон приймає голос сильніше через більш близьке розташування. Таким чином, виникає різниця фаз шумових сигналів, і вони віднімаються, а голос залишається і передається по ефіру.

Конструктивно винесений динамік-мікрофон виконаний з ударостійкої пластмаси у вигляді плоскої тангенти з вбудованим GPS приймачем, динаміком-мікрофоном, клавішею РТТ.
Вмонтований GPS приймач з літієвою батареєю для зберігання останніх прийнятих координат живиться через аксесуарний роз'єм від акумулятора радіостанції. Час зберігання даних при повністю зарядженому акумуляторі - 20 діб. Потужний динамік забезпечує чутність навіть в приміщеннях з підвищеними фоновими шумами.

Чутливий мікрофон дозволяє здійснювати передачу голосу від користувача, не знімаючи тангенту з плеча. Поворотний затиск, розташований на тильній стороні тангенти, надійно кріпиться на лацкані одягу або плечі користувача, дозволяючи розташувати динамік мікрофон в зручному для користувача місці. Зажим може повертатися на осі і фіксуватися під потрібним кутом. Для з'єднання з радіостанцією використовується посилений кручений дріт чорного кольору стійкий до багаторазових вигинів - забезпечує інтенсивну експлуатацію. Довжина проводу в розтягнутому стані - 1,6 м, що дозволяє комфортно використовувати динамік-мікрофон при носінні на зимовому одязі.

При роботі в сильно зашумленому середовищі передбачено гніздо для підключення зовнішнього навушника (гніздо 3.5мм). Програмні установки, пов'язані з режимом роботи KМС-48GPS, задаються за допомогою програмного забезпечення радіостанції. Рекомендоване ПО позиціонування KAS-10 AVL або RadioSetManager.
     
Характеристики GPS приймача:
      Протокол передачі координат NMEA 0183;
      Час старту позиціонування (холодний старт / гарячий старт) - 40/8 сек.;
      Час оновлення координат - 1 сек.;
      Діапазон температур - від -30 º С до +60 º С;
      Напруга живлення 4-10 В.
      Струм споживання (макс. потужність аудіо) - не більше 65 мА.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели