Органайзер салона и багажника ArmSter HEADSTER


Нет в наличии
1193 грн.
Наличные:
1193 грн
Безнал:
1432 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ArmSter HEADSTER - Сумка-органайзер

HEADSTER Сумка органайзер - удобный органайзер для хранения важных мелочей в вашем автомобиле. Крепится на подоголовник и спинку водительского или переднего пассажирского сиденья. Производитель - ARMSTER (Венгрия).

Наверное не у одного есть приятные воспоминания об отдыхе. Всегда настроение поднимается, когда мы вспоминаем о времени, проведенном в опуске с семьей.

Всегда приятно
Читать полностью
Технічні параметри:

ArmSter HEADSTER - Сумка-органайзер

HEADSTER Сумка органайзер - зручний органайзер для зберігання важливих дрібниць у вашому автомобілі. Кріпиться на подоголовнік і спинку водійського або переднього пасажирського сидіння. Виробник - ARMSTER (Угорщина).

Напевно не в одного водія є приємні спогади про відпочинок. Завжди настрій піднімається, коли ми згадуємо про час, проведений з родиною.

Завжди приємно перебувати в комфорті. Якщо ти вдома, на дачі або комфортабельному готелі - це не складно. Але якщо ти в дорозі за кермом свого автомобіля, а разом з тобою подорожує вся твоя родина, тоді організувати порядок в салоні допоможе дорожня сумка органайзер HEADSTER і не дарма її назвали FAMILY PACK (сімейна упаковка).

У ній зручно розміщуються дрібниці для водія, ручки, карти й документи. Для дітей - кишені для телефонів і MP3 програвача, є досточка для малювання. Вашій дружині не потрібно буде збирати розкидані дрібниці - все поміститься і зберігатиметься в цій зручній сумці.

Розробниками запропоновано варіант розміщення такого органайзера в розгорнутому вигляді з задньої сторони сидіння водія або пасажира. Кріпиться вона надійно на підголівник, а потім в нижній частині сидіння. Акуратно, надійно і стильно.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ArmSter» в категории «Сумки / Рюкзаки / Органайзеры»
Показать все модели