Сэнд траки T-max 1500x480x4мм


Нет в наличии
6600 грн.
Наличные:
6600 грн
Безнал:
7921 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

T-Max 1500x480x4мм 2шт.- Сэнд трак

Комплект: 2 шт.
Размеры: 1500x480x4 мм
Материал: алюминий

Сенд трек или сэнд трак - специальное приспособление, чтоб колеса автомобиля не проваливались в мягком грунте (песок, болото, глина, снег ). Они кладутся на пути следования машины или подкладываются под колеса буксующего автомобиля. Для уверенного преодоления препятствия лучше иметь 4 сенд трека.

Нужно тщательно
Читать полностью
Технічні параметри:

T-Max 1500x480x4мм 2шт.- Сенд трак

Комплект: 2 шт.
Розміри: 1500x480x4 мм
Матеріал: алюміній

Сенд трек або Сенд трак - спеціальне пристосування, щоб колеса автомобіля не провалювалися в м'якому грунті (пісок, болото, глина, сніг). Вони кладуться на шляху проходження машини або підкладаються під колеса буксуючого автомобіля. Для впевненого подолання перешкоди краще мати 4 сенд треки.

Потрібно ретельно підбирати довжину трака. Необхідно звернути увагу на відстань між осями машини, трак повинен бути такого розміру, щоб його можна було без витягти з-під днища. Для довгобазних машин підійде 1,5-метровий трак, для короткобазних краще вибрати 1,2-метровий.

Є класичними траками. Якщо вам сенд-траки не потрібні для щоденного використання, і подібні ситуації виникають досить рідко, то цілком можна зупинити свій вибір на цій моделі. Якщо під час експлуатації ваш сенд-трак погнувся, то слід перевернути його і проїхати по ньому автомобілем, після чого він прийме початкову форму.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «T-max» в категории «Цепь противоскольжения»
Показать все модели