Ручной фонарь Maglite S3D016R


Нет в наличии
1014 грн.
Наличные:
1014 грн
Безнал:
1217 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MAGLITE S3D016R - Фонарь

Длина: 313 мм
Диаметр: 40 мм
Тип батареек: D, 3шт.
Вес:856 г
Цвет: черный
Яркость: 131 лм
Упаковка: блистер

Осветительные приборы Маглайт отличаются уникальным качеством, надежностью, простотой пользования. Именно за эти качества оценили полицейские и военные подразделения, пожарные, охранники, спасатели. Пользуются фонарями Maglite и рыболовы, туристы, альпинисты. Причина успеха
Читать полностью
Технічні параметри:

MAGLITE S3D016R - Ліхтар

Довжина: 313 мм
Діаметр: 40 мм
Тип батарейок: D, 3шт.
Вага: 856 г
Колір: чорний
Яскравість: 131 лм
Упаковка: блістер

Освітлювальні прилади Маглайт відрізняються унікальною якістю, надійністю, простотою користування. Саме за ці якості оцінили поліцейські і військові підрозділи, пожежні, охоронці, рятувальники. Користуються ліхтарями Maglite й рибалки, туристи, альпіністи. Причина успіху цього бренду криється, як сказано вище, саме в його надійності, функціональності, однак і дизайн ліхтарів ергономічний і компактний.

Споживання енергії батарей високоекономічний. Кожна модель ліхтаря володіє індивідуальним унікальним серійним номером, що підтверджує справжню приналежність кожної одиниці до сімейства ліхтарів Maglite. Maglite3D - це освітлювальний портативний пристрій міцний за своєю конструкцією, найважливішою частиною його є джерело енергії, лампочка, відбивач. Лише в Maglite ця комбінація дійсно працює ефективно і довго. Крім цього сама рукоять служить засобом самозахисту, виконуючи функцію кийка, оскільки технічні показники міцності ліхтаря досить високі - не ламається, на прогинається при ударі - алюмінієвий корпус з анодованим покриттям міцний і практичний. Ця група ліхтарів (D) комплектується криптоновими лампами, додаткова лампа (змінна) знаходиться в тильній кришці ліхтаря. На рукоять ліхтаря нанесено алмазне рифлення, що робить його більш зручним у хватові. Поворотом головної частини ліхтаря змінюється потік світла з розсіяного на точковий, таким чином не доводиться змінювати місце розташування для більш далекого освітлення. Ліхтар Maglite 3D ефективно і надійно служитиме роками.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Maglite» в категории «Фонарь»
Показать все модели