Фонарь Maglite XL50-S3117Y


Нет в наличии
728 грн.
Наличные:
728 грн
Безнал:
874 грн
Приватбанк:
797 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MAGLITE XL50-S3117Y - Фонарь

Длина: 12.2 см
Диаметр: 2.54 см
Элемент питания: 3xAAA
Вес: 104 г
Цвет: синий
Яркость: 139 lm
Упаковка: пластиковая коробка

Фонарь Maglite XL50 – самое яркое и компактное миниосветительное устройство, сочетает в себе малый размер и мощное свечение. При своих малых размерах светодиодный, карманный, универсальный Maglite XL50 выдает превосходную яркость и мощность (104
Читать полностью
Технічні параметри:

MAGLITE XL50-S3117Y - Ліхтар

Довжина: 12.2 см
Діаметр: 2.54 см
Елемент живлення: 3xAAA
Вага: 104 г
Колір: синій
Яскравість: 139 lm
Упаковка: пластикова коробка

Ліхтар Maglite XL50 - найяскравіший і компактний мініосвітлювальний пристрій, поєднує в собі малий розмір і потужне світіння. При своїх малих розмірах світлодіодний, кишеньковий, універсальний Maglite XL50 видає чудову яскравість і потужність (104 люмена). Користувачеві доступні різні режими роботи цього портативного освітлювального приладу, управління яким здійснюється досить легко - для включення / виключення слід лише натиснути тактичну кнопку, розташовану в тильній / задній частині, подвійне натискання збільшить потужність на 25%, а потрійне натискання на кнопку призведе до роботи ліхтаря в режимі стробоскопа, що стане придатним для використання на полюванні, природі, риболовлі.

Живлення ліхтаря Maglite XL50 здійснюється трьома звичайними батарейками типу A. Від випадкової активації передбачений захисний запобіжник. Кишеньковий ліхтар Maglite XL50 обладнаний спеціальним цифровим стабілізатором, що забезпечує постійний світловий потік з потужною яскравістю і контролюючим перемикання режимів приладу. Конструкція ліхтаря Maglite XL50 розрахована на тривалий термін експлуатації - корпус виготовлений з алюмінію високої міцності, використовуваного в літакобудуванні. Внутрішні і зовнішні частини анодовані, що захищає корпус від різних пошкоджень і корозії. Гумові ущільнювачі оберігають від попадання вологи та бруду в тіло ліхтаря.

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
139
Длина
122
Питание
ААА батарейки
Бренд
Maglite

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Maglite» в категории «Фонарь»
Показать все модели