Снят с производства
6544 грн.
Наличные:
6544 грн
Безнал:
7853 грн
Приватбанк:
7199 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Chicco Oasys 1 Isofix 79247.47 - Детское автокресло

Размеры: 53,5 х 44 х 61/71 см
Вес нетто: 12,5 кг
Для детей весом: от 9 до 18 кг
Возраст: от 1 до 4 лет
Цвет: серый

Автокресло имеет 6 позиций регулировки подголовника по высоте, подгоняемой по росту ребенка. Точная регулировка не только делает поездки ребенка в авто комфортнее, но и обеспечивает максимальную защиту. Противоударная конструкция имеет специальную
Читать полностью
Технічні параметри:

Chicco Oasys 1 Isofix 79247.47 - Дитяче автокрісло

Розміри: 53,5 х 44 х 61/71 см
Вага нетто: 12,5 кг
Для дітей вагою: від 9 до 18 кг
Вік: від 1 до 4 років
Колір: сірий

Автокрісло має 6 позицій регулювання підголівника по висоті, підганяються по росту дитини. Точне регулювання не тільки робить поїздки дитини в авто комфортніше, але і забезпечує максимальний захист. Протиударна конструкція має спеціальний прошарок для поглинання сили удару.

Крісло забезпечене сучасною надійною системою ISOFIX - спеціальною жорсткою системою кріплення, вдосконаленою для забезпечення кращого захисту під час поїздок в авто. Установка автокрісел за допомогою кріплення ISOFIX досить проста: кронштейни, які знаходяться в нижній частині крісла ззаду, кріпляться до виступаючих скоб, розташованих в сидінні автомобіля. Перевагою даного кріплення є легкість установки і демонтажу, при цьому встановити автокрісло неправильно практично неможливо, автокрісло закріплене за допомогою системи ISOFIX неможливо змістити, перекинути, немає похитування під час руху.
Можливе кріплення автокрісла за допомогою штатних ременів автомобіля, якщо він не оснащений системою ISOFIX. Крім кріплення Isofix автокрісло додатково фіксується за допомогою ременя TopTether.

Top Tether - ремінь, який кріпиться до верхньої частини дитячого автокрісла і до спеціальної скоби на спинці сидіння автомобіля або в багажнику і служить для зниження навантаження на хребет дитини під час можливого ДТП. Ремінь не дає автокріслу зміститися вперед. Подвійний захист для забезпечення кращої безпеки вашої дитини. Чохол на автокріслі з м'якої практичної тканини, легко чиститься і не парить. Плечові ремені м'які, не скручуються і створюють необхідний комфорт.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Chicco» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели