Очиститель инжектора LIQUI MOLY INJECTION-REINIGER 0,3л 1993


Нет в наличии
128 грн.
Наличные:
128 грн
Безнал:
154 грн
201 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

LIQUI MOLY INJECTION-REINIGER 0,3л 1993 - Очиститель инжектора

Объем: 0,3 л
Очищает инжекторную систему подачи топлива от отложений и нагара на дозаторах, форсунках, впускных клапанах, распределительных топливопроводах, обеспечивая, таким образом: отсутствие проблем при запуске двигателя и рывков вследствие недостаточной подачи топлива. Обеспечивает плавный ход, хорошую приемистость двигателя, более полное сгорание топливно-воздушной
Читать полностью
Технічні параметри:

LIQUI MOLY INJECTION-REINIGER 0,3л 1993 - Очисник інжектора

Об'єм: 0,3 л
Очищає інжекторну систему подачі палива від відкладень і нагару на дозаторах, форсунках, впускних клапанах, розподільних топливопроводах, забезпечуючи, таким чином: відсутність проблем при запуску двигуна і ривків внаслідок недостатньої подачі палива. Забезпечує плавний хід, хорошу прийомистість двигуна, більш повне згоряння паливно-повітряної суміші і зниження викиду шкідливих речовин, захист від корозії паливної системи.

Забезпечує точне дозування палива і його рівномірне розпилення: двигун знову знаходить колишню потужність. Сумісна з каталізаторами. Схвалена Mitsubishi для бензинових двигунів. Injection Clean High Performance Для усунення проблем, пов'язаних з утрудненнями при запуску, відсутністю плавності ходу, поганою прийомністю двигуна, великим вмістом СО і СН у вихлопі, недостатньою подачею палива. Антикорозійні властивості присадка зберігає протягом пробігу в 2.000 км.

Як застосовувати
Додати 300 мл присадки максимум на 70 л бензину. При додаванні присадки в бак, кількість палива повинна бути не менше 3/4 від загального об'єму!
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Очиститель инжектора»
Показать все модели