Антикоррозийное покрытие LIQUI MOLY WAX-COATING 0,3л 3311


Нет в наличии
555 грн.
Наличные:
555 грн
Безнал:
666 грн
Приватбанк:
570 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LIQUI MOLY WAX-COATING 0,3л 3311 - Средство для консервации

Объем: 0,3 л
Liqui Moly Wax Coating – это комбинация современнейших высокоэффективных компонентов на восковой основе. Wax-Coating образует прозрачную и эластичную плёнку обладающую высокой адгезивной способностью, которая обеспечивает надёжную и долговременную защиту металлических поверхностей в условиях длительного хранения, как в складских помещениях так и при
Читать полностью
Технічні параметри:

LIQUI MOLY WAX-COATING 0,3л 3311 - Засіб для консервації

Об'єм: 0,3 л
Liqui Moly Wax Coating - це комбінація найсучасніших високоефективних компонентів на восковій основі. Wax-Coating утворює прозору й еластичну плівку володіє високою адгезивної здатністю, яка забезпечує надійний і довгостроковий захист металевих поверхонь в умовах тривалого зберігання, як в складських приміщеннях так і при складуванні під відкритим небом. Відмінні захисні антикорозійні властивості, стійкість проти солоної води та інших корозійних факторів. Екстремально виражені адгезивні якості, довготривала зберігаюча еластичність. Сумісна з мастильними матеріалами. Етикетки та інші написи на металевих поверхнях залишаються читабельними за рахунок прозорості захисної плівки. Економічніша за рахунок малої витрати.

Засіб на восковій основі для консервації різних деталей автомобілів, у тому числі, деталей підвіски. Міцна, еластична і прозора захисна плівка забезпечує надійні захисні властивості при зберіганні деталей в приміщеннях і на відкритому повітрі. Тонка плівка покриття не перешкоджає проведенню подальших зварювальних робіт. Оброблена засобом поверхня не масляниста, що робить дуже зручною роботу з деталями. Відмінні захисні властивості засобу обумовлюють широку область його застосування при зберіганні деталей в приміщенні і на відкритому повітрі, для транспорту і для консервації машин і металевих заготовок.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Основа: вакс / розчинники
Колір: світло-коричневий / прозорий
Товщина плівки: 15 - 50 мк
Робочий газ: пропан / бутан
Щільність при 20 ° C: 0,69 g / cm³

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Відмінні захисні властивості в значній мірі розширюють сферу застосування даного продукту з метою консервації при зберіганні, як в складських приміщеннях так і при складуванні під відкритим небом, при перевезенні і пересилці машин і металевих деталей машин і механізмів. Тонка захисна плівка не перешкоджає надалі проведенню зварювальних робіт. Не олійний захисний шар дозволяє вже незабаром звичайне використання та експлуатацію.

ЗАСТОСУВАННЯ
Дозу слід перед її застосуванням добре зюовтати, після чого на чисті, сухі поверхні наноситься в залежності умов зберігання. захисний шар товщиною від 15 мк до 50 мк. Для посилення захисту проти корозії рекомендується нанесення декількох шарів. Аерозоль застосовувати слід при кімнатній температурі повітря. При використанні аерозолю в закритих приміщеннях необхідно забезпечити достатню вентиляцію приміщення.

Тип
Консервант
Объем
0.3
Упаковка
аэрозоль
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Антикоррозийное покрытие»
Показать все модели