Очиститель топливной системы LIQUI MOLY Pro-Line DPF Reiniger 1л 5169


Есть в наличии (1-2 дня)
1119 грн.
Наличные:
1119 грн
Безнал:
1343 грн
Приватбанк:
1146 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LIQUI MOLY Pro-Line DPF Reiniger 1л 5169 - Очиститель сажевого фильтра

Объем: 1 л
Liqui Moly Pro-Line DPF Reiniger - очиститель дизельных сажекоптевых фильтров выхлопной системы – это высокоэффективная очищающая жидкость для экономичной очистки дизельных сажекоптевых фильтров легковых автомобилей без демонтажа фильтра . Загрязнения в фильтре удаляются за короткое время, и, таким образом, отпадает необходимость в дорогостоящей замене
Читать полностью
Технічні параметри:

LIQUI MOLY Pro-Line DPF Reiniger 1л 5169 - Очисник сажового фільтра

Об'єм: 1 л
Liqui Moly Pro-Line DPF Reiniger - очищувач дизельних сажекоптевих фільтрів вихлопної системи - це високоефективна очищаюча рідина для економічної очистки дизельних сажекоптевих фільтрів легкових автомобілів без демонтажу фільтра. Забруднення в фільтрі видаляються за короткий час, і, таким чином, відпадає необхідність у дорогій заміні фільтра. Найчастіше ця проблема виникає у транспортних засобів, що експлуатуються на коротких маршрутах пересування, тому частота використання Pro-Line очищувача залежить від виду експлуатації транспортного засобу. При регулярному використанні даного очищувача знижуються витрати на експлуатацію.

ВЛАСТИВОСТІ
- Усуває типові забруднення в фільтрі.
- Ефективний для всіх сажекоптевих фільтрів
- Гарантує оптимальні ходові якості, потужність двигуна і низька витрата палива.
- Скорочує витрати на експлуатацію.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Основа: очищуюча рідина
Колір: синій
Щільність при 15 ° C: 1,005 g / ml
pH: 11,3

ВИКОРИСТАННЯ
Для всіх дизельних автомобілів з сажекоптевим фільтром

ЗАСТОСУВАННЯ
Чистку проводити за допомогою пульверизатора з бачком (артикул 6226) і Pro-Line зігнутою насадкою (артикул 7947) або Pro-Line прямою насадкою (артикул 7948). Встановити залежно від типу транспортного засобу доступ до фільтру. У більшості автомобілів для цього потрібно зняти датчик тиску або температури фільтра. Через отвір вставити насадку в фільтр. Весь обсяг рідини Pro-Line очищувач дизельних сажекоптевих фільтрів (1 літр) розприскати в кілька етапів тривалістю 5-10 секунд з паузами в 5-10 секунд при робочому тиску 6-8 bar безпосередньо на всю поверхню фільтра. Щоб охопити всю поверхню фільтра, насадку необхідно під час розбризкування повертати і переміщати.

Потім фільтр слід промити всім об'ємом рідини (500ml) Pro-Line промивна рідина для пилових дизельних фільтрів. Ця процедура також виконується за допомогою пульверизатора з бачком (артикул 6226) з такими ж інтервалами. Завдяки процесу очистки фільтра, кіптява в ньому розчиняється і розділяється на такі частини, які можуть згоряти в процесі нормальної регенерації. Після установки датчиків у вихідне положення, сервісний пункт повинен провести пробну поїздку тривалістю не менше 20 хвилин, щоб запустити регенерацію фільтра. Якщо електроніка двигуна не запустить процес регенерації автоматично, то рекомендується запустити процес за допомогою тестера або приладу діагностики.

Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Очиститель топливной системы»
Показать все модели