Смазка LIQUI MOLY PAG KLIMA-ANLAGENÖL 100 4089 0,25л


Есть в наличии (1-2 дня)
555 грн.
Наличные:
555 грн
Безнал:
694 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LIQUI MOLY PAG KLIMA-ANLAGENÖL 100 4089 0,25л - Масло для кондиционеров

Объем: 0,25 л
Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 - специальное масло для применения в кондиционерах и холодильных машинах. Имеет низкую температуру застывания и хорошую антиокислительную стабильность.

Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 - это полностью-синтетическое масло на основе полиалкиленгликоля. Применяется в компрессорах кондиционеров
Читать полностью
Технічні параметри:

LIQUI MOLY PAG KLIMA-ANLAGENÖL 100 4089 0,25л - Масло для кондиціонерів

Об'єм: 0,25 л
Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 - спеціальне масло для застосування в кондиціонерах і холодильних машинах. Має низьку температуру застигання і хорошу антиокисну стабільність.

Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 - це повністю-синтетичне масло на основі поліалкіленгліколю. Застосовується в компресорах кондиціонерів легкових автомобілів та іншої транспортної техніки для змащення, герметизації та охолодження. Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 добре змішується з холодоагентами типу R 134 a і завдяки даній якості відмінно підходить для систем з даними охолоджуючими рідинами. Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 наповнюється за допомогою азоту, так як дане масло є гідроскопічним - має властивість вбирати вологу з навколишнього повітря. Виконує вимоги провідних виробників компресорної техніки і систем охолодження.

ЯКОСТІ
- Добре змішується з холодоагентами типу R 134 a
- Гігроскопічна
- Повністю-синтетичне
- Відмінні змащувальні, охолоджуючі та герметизуючі властивості

ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Основа: поліалкіленгліколь (PAG)
Забарвлення: прозора
Консистенція: рідина
Запах: характерний
Температура займання:> 200 ° C
Щільність: 0,90 г / см ³
В'язкість при 40 ° C: 107,3 мм ² / s
                   при 100 ° C: 20,0 мм ² / s
Індекс в'язкості: 216
Температура застигання: - 43 ° C
Вміст води: <0 .05%
Тест на знос 4х кульовий апарат: 0,58 мм ASTM D4172

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 застосовується з метою зволоження ущільнюючих прокладок системи охолодження перед їх складанням, а також для доповнення заводських масел при проведенні ремонтних робіт. Крім того Liqui Moly PAG Klima-Anlagen-Öl 100 застосовується при заповненні компресорів кондиціонерів легкових автомобілів і кондиціонерів іншої транспортної техніки, в яких застосовується холодоагент типу R 134 a.

ЗАСТОСУВАННЯ
Для зволоження ущільнюючих прокладок і досягнення оптимальної герметичності системи, при проведенні ремонтно-монтажних робіт, слід наносити на поверхню прокладок за допомогою пензлика. Для доповнення або зміни масла в кондиціонерах необхідно залити Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 на початку до спеціального наповнювального циліндра і за допомогою наповнювального апарату для кондиціонерів ввести в систему.

Після застосування Liqui Moly PAG Klimaanlagenoil 100 зберігати масло в щільно-закритому стані, так як масло вбирає вологу при доступі повітря.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Кондиционер»
Показать все модели