Полироль пластика TURTLE WAX Black Chrome T3558/FG6523 300мл


Снят с производства
131 грн.
Наличные:
131 грн
Безнал:
157 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Turtle Wax Black Chrome T3558/FG6523 300мл - Восстановитель цвета черных пластиков

«Черный хром» — это уникальный цветообогащённый препарат, предназначенный для восстановления чёрного цвета резиновых пластмассовых, пластиковых и виниловых деталей. Состав способен восстановить цвет чёрных деталей из перечисленных материалов, одновременно удаляя с них сажу, пятна и прочие загрязнения. Прекрасно подходит для неокрашенных бамперов, сделанных
Читать полностью
Технічні параметри:

Turtle Wax Black Chrome T3558/FG6523 300мл - Відновлювач кольору чорних пластиків

«Чорний хром» - це унікальний кольорозбагачений препарат, призначений для відновлення чорного кольору гумових пластмасових, пластикових і вінілових деталей. Склад здатний відновити колір чорних деталей з перерахованих матеріалів, одночасно видаляючи з них сажу, плями та інші забруднення. Чудово підходить для нефарбованих бамперів, зроблених з грубого пластика.
Препарат чистить поверхню, покриває кольорозбагаченим чорним захисним шаром, ефект від якого зберігається в перебігу декількох місяців.

Застосування:
Струсіть флакон і нанесіть невелику кількість препарату на оброблювану поверхню за допомогою м'якої чистої тканини. Через кілька хвилин розполіруйте до блиску чистою безворсовою тканиною, можна серветкою з мікрофібри.

Альтернативне застосування:
Може бути застосовний на підприємствах торгівлі для підтримки товарного виду виробів із пластику, гуми і вінілу, а також виставкового і торгового устаткування.

Попередження:
Обробляйте тільки чисті від грубих забруднень поверхні, прохолодні на дотик. Для пористих і горбистих матеріалів може знадобитися вторинна обробка.

Объем
300 (мл)
Страна производитель
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели