Шумоизоляция Dynamat 11103 Dynaliner 1/2 810х1370мм


Нет в наличии
698 грн.
Наличные:
698 грн
Безнал:
838 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция Dynamat 11103 Dynaliner 1/2 810х1370мм

Одним из важных факторов является хорошая шумоизоляция автомобиля. Плохая шумоизоляция ощутима даже не на большой скорости движения.
Шумоизоляция служит для улучшения комфорта во время вождения, позволит наслаждаться качественной музыкой без каких либо помех, снижает утомляемость в пути и улучшает термо свойства автомобиля. Dynaliner - это полиэфирная, уретановая, термоакустическая
Читать полностью
Шумоiзоляцiя Dynamat 11103 Dynaliner 1/2 810х1370мм

Одним з важливих чинників є гарна шумоізоляція автомобіля. Погана шумоізоляція відчутна навіть не на великій швидкості руху.
Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля. Dynaliner - це поліефірна, уретанова, Термоакустичний піна. Матеріал Dynaliner може витримувати температурні діапазони від -40 ° до + 225 °. Це зроблено з комбінацією відкритих і закритих осередків для прийняття і розсіювання звукових хвиль. Акустична піна в Dynaliner відлита в листи для забезпечення послідовного рівня всієї піни, щоб забезпечити максимальне поглинання звуку.
додатки DynaLiner
DynaLiner зазвичай використовується поверх віброізоляції для забезпечення високої акустичної абсорбції і відмінною теплоізоляції. На неї не впливає масло і не вбирає воду. Цей комплект містить один самоклеящийся лист товщиною 81 "x 137". Призначений для підлоги, стелі, дверей, багажника.
проста установка
Перш ніж знімати захисну плівку з боку вкритої клейовим шаром. Використовуйте ножиці, або ніж, щоб вирізати матеріал до бажаного розміру і форми. Потім видаліть пил, жир, вологу і інші сторонні предмети з поверхні на яку буде проводиться поклейка матеріалу. Тепер прийшов час зняти лайнер і почати застосовувати. Найпростіший спосіб застосування - злегка зігнути коврик і прикріпити по його найкоротшим краю і натиснути на нього.

Размер листа
137x81
Металлизированный слой
Нет
Толщина листа
12.7
Тип
лист
Бренд
Dynamat

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Dynamat» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели