Нет в наличии
649 грн.
Наличные:
649 грн
Безнал:
779 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0104 - Дрель шуруповерт

Напряжение питания: 230 В
Наличие реверса: да
Потребляемая мощность: 420 Вт
Скорость вращения: 0-850 об/мин
Патрон: 1.0-10 мм
Крутящий момент: 10 Нм
Диаметр сверления: дерево: 21 мм; сталь: 10 мм
Наличие уровня: да

Полупрофессиональная дрель-шуруповерт WT-0104 серии STROM – это универсальный, мультифункциональный инструмент, который станет незаменимым помощником,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0104 - Дрель шуруповерт

Напруга живлення: 230 В
Наявність реверсу: так
Споживана потужність: 420 Вт
Швидкість обертання: 0-850 об / хв
Патрон: 1.0-10 мм
Крутний момент: 10 Нм
Діаметр свердління: дерево: 21 мм; сталь: 10 мм
Наявність рівня: так

Напівпрофесійна дриль-шуруповерт WT-0104 серії STROM - це універсальний, мультифункціональний інструмент, який стане незамінним помічником, як вдома, так і на роботі.
Особливістю WT-0104 є можливість роботи в двох режимах роботи: свердління отворів і вкручування / викручування отворів. Як дриль, WT-0104 може свердлити отвори в дереві, металі, пластмасі, як шуруповерт з можливістю регулювання крутного моменту здатна працювати з різними видами матеріалів та кріпильними виробами.

Чим хороший WT-0104?
По-перше, невелика вага інструменту робить роботу більш приємною і зручною; по-друге, одна дриль-шуруповерт WT-0104 замінює відразу два інструменти (дриль і шуруповерт); по-третє, ви отримуєте гідну якість за розумну ціну.

Дриль-шуруповерт INTERTOOL WT-0104 - це сучасний дизайн, адаптація під користувача завдяки наявності гумової накладки чорного кольору, наявність водяного рівня, зручність і безпосередня доступність всіх органів управління.
Поруч з кнопкою пуску розташована кнопка фіксації пуску, а вище є перемикач режимів обертання шпинделя.

Плюси і мінуси WT-0104
плюси:
наявність швидкозатискного патрона робить інструмент більш функціональним і дозволяє забезпечувати швидку заміну витратних матеріалів;
наявність реверсу - в роботі патрон зі свердлом може заклинити в матеріалі, а для швидкого і «безболісного» витягання свердла можна скористатися реверсом;
потужний електродвигун 420 Вт з обертовим моментом 10 Нм - як шуруповерт дана модель вкрутить будь-який саморіз, а можливість регулювання крутного моменту 20 + 1 дозволить вибрати оптимальний крутний момент для роботи з різними видами матеріалів.

мінуси:
наявність мережевого проводу може обмежувати мобільність якщо використовувати інструмент як шуруповерт. Але, не забувайте, що цей шуруповерт не потрібно заряджати і він завжди готовий до роботи, на відміну від акумуляторного, у якого батарея розряджається і є постійна необхідність її підзарядки.

Потребляемая мощность
420 (Вт)
Скорость вращения
850 (об/мин)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Дрель»
Показать все модели