Нет в наличии
170 грн.
Наличные:
170 грн
Безнал:
204 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KIOKI VB02 черная - Майки автомобильные
Основные характеристики:
• Назначение: передние сиденья
• Материал: хлопок
• Черный цвет
• Включает 2 шт.
Универсальный чехол для передних сидений изготовлена из экологически чистых материалов. Подходит для использования в автомобилях, оборудованных боковыми подушками безопасности. Антистатическая ткань предотвращает пыль и прилипание к одежде.
Это универсальные майки, подходящие
Читать полностью
Технічні параметри:

KIOKI VB02 чорна - Майки автомобільні
Основні характеристики:
• Призначення: передні сидіння
• Матеріал: бавовна
• Чорний колір
• Включає 2 шт.
Універсальний чохол для передніх сидінь виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів. Підходить для використання в автомобілях, обладнаних бічними подушками безпеки. Антистатическая тканину запобігає пил і прилипання до одягу.
Це універсальні майки, відповідні практично для всіх моделей і типів автомобілів. Ці чохли активно користуються попитом, як серед професійних водіїв, так і початківців, тому що зарекомендували себе як високоякісний продукт з рядом відмітних переваг. Майки прості у використанні і пранні. Матеріалом виробництва є бавовняний трикотаж. Зовнішня сторона натуральної бавовни приємна тактильна, а також добре вбирає піт і не електризується. Завдяки наявності полістиролу покриття ідеально підходить до сидіння автомобіля. Високоякісний бавовняний трикотаж не вигоряє при дії прямого сонячного світла, а також при пранні. Мають ідеальну професійну продуктивність і підхід до дизайну. Вони надають автомобілю свій стильний зовнішній вигляд і створюють максимальний комфорт для власника автомобіля.

Тип
Универсальные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Артём, 18.12.2017

    на эти смешные деньги довольно не плохое качество! за месяц юзания в режиме такси !не порвались не ростянулись,не скатались!рекомендую


Другие модели марки «KIOKI» в категории «Майки-чехлы»
Показать все модели