Есть в наличии
141 грн.
Наличные:
141 грн
Безнал:
176 грн
147 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Castrol Radicool NF G11 1л - Антифриз

Объем: 1 л
Castrol Radicool NF – концентрат охлаждающей жидкости на основе моноэтиленгликоля и специально подобранного пакета присадок, без ингибиторов, содержащих нитриты, амины и фосфаты. Создан с использованием гибридной технологии для современных двигателей легковых и грузовых автомобилей.

Данную охлаждающую жидкость рекомендуется использовать в концентрациях от 33% до 50% с
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Radicool NF G11 1л - Антифриз

Об'єм: 1 л
Castrol Radicool NF - концентрат охолоджуючої рідини на основі моноетиленгліколю і спеціально підібраного пакету присадок, без інгібіторів, що містять нітрити, аміни і фосфати. Створено з використанням гібридної технології для сучасних двигунів легкових і вантажних автомобілів.

Дану охолоджуючу рідину рекомендується використовувати в концентраціях від 33% до 50% з розведенням дистильованою водою, щоб отримати оптимальний захист від корозії. При цьому температури замерзання знаходитимуться в інтервалах від -18 ° C до -36 ° C.

ЗАСТОСУВАННЯ
Castrol Radicool NF розроблений відповідно до зростаючих вимог виробників двигунів і автомобілів до високоефективних охолоджуючих рідин, які надають мінімальний вплив на навколишнє середовище. Забезпечує відмінний захист від корозії і, так як він не містить фосфатів, усуває проблему відкладень, котра трапляється в деяких сучасних двигунах. Крім того, захищає від корозії при низьких температурах, використання антифризу в рекомендованих обсягах значно зменшить ймовірність піттинга "мокрої" гільзи циліндра через кавітаційну ерозію.

Кавітаційна ерозія викликається схлопуванням бульбашок повітря, що знаходяться в охолоджуючій рідині, які притягуються до зовнішньої поверхні гільзи. Ці бульбашки вибухають, в результаті видаляючи незначну кількість частинок матеріалу гільзи. Якщо це буде безперешкодно тривати, то призведе до утворення пор в матеріалі гільзи і серйозної поломки двигуна.

СПЕЦИФІКАЦІЇ
ASTM D3306 (I)
ASTM D4985
BS6580: 2010
JIS K2234
MAN 324 Typ NF
MTU MTL 5048
VW TL-774C (G11)
MB-325.0
Deutz TR 0119-399-1115
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Антифриз»
Показать все модели