Есть в наличии
140 грн.
Наличные:
140 грн
Безнал:
175 грн
204 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Castrol Radicool SF G12+ - Антифриз

Объем: 1 л
Castrol Radicool SF – концентрат охлаждающей жидкости с увеличенными интервалами замены на основе моноэтиленгликоля и передовой карбоксилатной технологии. В отличие от традиционных охлаждающих жидкостей Castrol Radicool SF не содержит аминов, нитритов, фосфатов, силикатов или других неорганических ингибиторов коррозии.

Castrol Radicool SF обеспечивает превосходную защиту от
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Radicool SF G12+ - Антифриз

Об'єм: 1 л
Castrol Radicool SF - концентрат охолоджуючої рідини зі збільшеними інтервалами заміни на основі моноетиленгліколю і передової карбоксилатної технології. На відміну від традиційних охолоджуючих рідин Castrol Radicool SF не містить амінів, нітритів, фосфатів, силікатів або інших неорганічних інгібіторів корозії.

Castrol Radicool SF забезпечує чудовий захист від корозії, особливо двигунів виконаних з легких металів. Призначений для застосування в бензинових і дизельних двигунах широкого ряду транспортних засобів, включаючи легкові та вантажні автомобілі, автобуси, що дозволяє використовувати його в змішаних парках техніки.

Castrol Radicool SF забезпечує ефективне охолодження двигуна в широкому діапазоні робочих температур у всіх кліматичних умовах.
ЗАСТОСУВАННЯ
Спеціально підібраний пакет присадок Castrol Radicool SF дає можливість використовувати його зі збільшеними інтервалами заміни, забезпечуючи відмінний захист проти корозії, закупорки системи охолодження, перегріву і замерзання.

Особливо підходить для двигунів компоненти яких виконані з чавуну, алюмінію, міді або сплавів цих металів, використовуваних сучасним двигунобудівництві. Також сумісний з усіма гумовими шлангами, сальниками і ущільнювачами в системі охолодження.

Castrol Radicool SF має тривалий експлуатаційний ресурс, що забезпечує збільшені інтервали заміни понад 3 роки. Продовжені інтервали заміни сприяють скороченню витрат на обслуговування техніки та зниженню ймовірності заподіяння шкоди довкіллю.

Castrol Radicool SF забезпечує чудовий захист від корозії кавітації і ефективне змащування водяного насоса, знижуючи знос і шум.

Технологія присадок, використовувана в Castrol Radicool SF, запобігає утворенню відкладень кальцію (накипу) від використання жорсткої води, таким чином знижуючи ймовірність блокування радіатора і обмеження вільної течії охолоджуючої рідини. Дана технологія також покращує тепловідведення рідини, забезпечуючи оптимальні температури роботи двигуна.

Castrol Radicool SF схвалений рядом автовиробників (OEM), в тому числі Mercedes Benz, Volkswagen, MAN і Ford. Також рекомендований до використання у відповідності зі специфікаціями: General Motors GM 6277M, Deutz, Cummins серії IS і двигуни N14, Jenbacher, Komatsu, Renault Type D, Jaguar CMR 8229 і MTU MTL 5048 серії 2000С & I.

Castrol Radicool SF містить гірку смакову добавку, що запобігає випадкове проковтування.

СПЕЦИФІКАЦІЇ
ASTM D3306 (I), ASTM D4985
BS6580: 2010
JIS K2234
MAN 324 Typ SNF
VW TL-774F
FORD WSS-M97B44-D
MB-Approval 325.3
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Антифриз»
Показать все модели