Нет в наличии
219 грн.
Наличные:
219 грн
Безнал:
263 грн
233 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 32D139 - Клещи переставные

Переставные клещи 32D139 от польского бренда TOPEX. Длина инструмента – 250 мм. Диапазон захвата губок 10-45 мм.
Переставные клещи относятся к классу разводных трубных, или как их еще называют, газовых ключей. Инструмент применяется при монтаже или демонтаже труб, трубных соединений и различных крепежных элементов с круглым или шестигранным сечением. Пользуются популярность у сантехников, сварщиков,
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 32D139 - Кліщі переставні

Переставні кліщі 32D139 від польського бренду TOPEX. Довжина інструмента - 250 мм. Діапазон захоплення губок 10-45 мм.
Переставні кліщі відносяться до класу розвідних трубних, або як їх ще називають, газових ключів. Інструмент застосовується при монтажі або демонтажі труб, трубних з'єднань і різних кріпильних елементів з круглим або шестигранним перетином. Користуються популярність у сантехніків, зварювальників, майстрів по ремонту автомобілів.
Дана модель краще підходить для роботи з гайками болтами, муфтами та іншими деталями, що мають шестигранний профіль. Обумовлено це спеціальною формою поглиблення на губах. На робочу поверхню нанесені спеціальні насічки. З їх допомогою кліщі більш надійно фіксують деталь і не дають їй прослизати під час роботи. Переставний механізм дозволяє в найкоротшій термін підігнати розмір зіву, і зробити це безпосередньо на самій деталі. Довгі, ергономічні рукояті створюють ефект важеля, що в сукупності з нерухомим захопленням губок дозволяє зірвати прикипівшу, закисшу деталь, застосовуючи при цьому менше зусиль.
Виготовляються 32D139 з інструментальної сталі хромомолібденового сплаву. Матеріал має високі показники міцності, стійкий до механічних пошкоджень і корозійному впливу.
На рукояті нанесено спеціальне покриття, що перешкоджає ковзанню інструменту під час роботи. Ключ в першу чергу підійде для домашнього використання.

Длина
250 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели