Есть в наличии (1-2 дня)
104 грн.
Наличные:
104 грн
Безнал:
125 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 32D309 - Щипцы для снятия стопорных колец

Щипцы для снятия стопорных колец Topex 32D309 - профессиональный инструмент, предназначенный для демонтажа и установки внутренних стопорных колец. Данный захват позволит значительно облегчить и ускорить работать с стопорными кольцами, в диаметре от 19 – до 60мм. Съемник имеет шарнирно-губцевую форму, длиной 175мм, состоящею из двух рукояток, которые вращаются на шарнире. Конструкция
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 32D309 - Щипці для зняття стопорних кілець

Щипці для зняття стопорних кілець Topex 32D309 - професійний інструмент, призначений для демонтажу і установки внутрішніх стопорних кілець. Даний захоплення дозволить значно полегшити і прискорити працювати з стопорними кільцями, в діаметрі від 19 - до 60мм. Знімач має шарнірно-губцевий форму, довжиною 175мм, що складається з двох рукояток, які обертаються на шарнірі. Конструкція оснащена шарнірним механізмом, для більш плавного та міцного затиск і розвідою пружиною, що дозволяє полегшити роздвиг рукоятки. Губки для захоплення мають загнутий робочу частину спеціальної форми, що дозволяє забезпечити міцну фіксацію демонтажного кільця, не боячись зісковзування або пошкодження деталі в процесі демонтажу або установки. Корпус знімача виконаний з міцної інструментальної сталі, високої якості, поверхня якого оброблена воронінням, що додасть антикорозійну стійкість і забезпечить тривалий термін служби інструменту. Для міцності захоплення рукоятки виконані з прогумованого пропілену. Даний тип інструменту знайшов своє застосування в машинобудуванні, автомайстерень і СТО.

переваги моделі
• Робота з стопорними кільцями від 19 - до 60мм
• Корпус виконаний з високоякісної інструментальної сталі
• Міцний фіксація і захоплення
• Максимально зручний доступ демонтажних кільцям
• Компактність конструкції
• Комфорт і безпеку використання
• Тривалий термін служби.ні. Ергономічні ручки з нековзким матеріалом для комфорту та безпеки під час роботи. Продукт добре підходить для руки.

Тип съемника
Изогнутые на сжим
Диаметр захвата
19-60 (мм)
Длина инструмента
180 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Съемник стопорных колец»
Показать все модели