Штатная камера Gazer CC100+CAК68


Нет в наличии
1299 грн.
Наличные:
1299 грн
Безнал:
1559 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer CC100+CAК68 - Камера заднего вида с креплением

Автомобильная видеокамера заднего вида CC100+CAK68 предназначена для установки в автомобили:
Fiat Freemont (JC), внедорожник(5дв.), 2011-н.в.;

Сенсор: CMOS 1/4"
Разрешение: 540 ТВЛ (720х576)
Формат видеосигнала: PAL
Угол обзора: 170°
Потребляемый ток камеры: 85mA
Степень защиты: IP67
Парковочная разметка: Да
Зеркальное изображение: Да
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer CC100+CAК68 - Камера заднього виду з кріпленням

Автомобільна відеокамера заднього виду CC100+CAK68 призначена для установки в автомобілі:
Fiat Freemont (JC), позашляховик (5дв.), 2011-н.в.;

Сенсор: CMOS 1/4"
Дозвіл: 540 ТВЛ (720х576)
Формат відеосигналу: PAL
Кут огляду: 170 °
Споживаний струм камери: 85mA
Ступінь захисту: IP67
Паркувальна розмітка: Так
Дзеркальне зображення: Так
Тип підсвічування: Ні
Чутливість: 0,1 Lux
Співвідношення сигнал / шум: > 46dB
Напруга живлення: DC 12V
Температура експлуатації: -30 ° - +70 °

Автомобільна відеокамера Gazer СС100 використовує сенсор CMOS 1/4" останнього покоління, який інженери Gazer спеціально налаштували для роботи в умовах низької освітленості. Так, деякі налаштування рівня кольоровості і чутливості були змінені для того, щоб отримати максимально якісне зображення в темний час доби, в умовах поганої видимості, в дощ або туман. Такі умови є найбільш складними для автомобільної відеокамери заднього виду, коли дуже важливо розпізнати перешкоди за допомогою зображення від камери в той час, коли вже практично неможливо контролювати ситуацію за допомогою дзеркал заднього виду автомобіля.

Відеокамера заднього виду Gazer CC100 формує відеосигнал у стандарті PAL. На відміну від стандарту NTSC, стандарт PAL дозволяє відеокамері заднього виду отримати більший кут огляду по вертикалі і, отже, по діагоналі. Це пов'язано з технічними особливостями відеокамери заднього виду. Розміри корпусу камери дуже обмежені, внаслідок чого відеокамера при формуванні відеосигналу не використовує додаткової обробки, а формує зображення необхідного розміру безпосередньо з сенсора. Враховуючи, що відеосигнал PAL має 576 горизонтальних рядків, а відеосигнал NTSC - 480 рядків, при використанні стандарту PAL зображення більше по висоті. Отже, більше об'єктів потрапляє у видиму зону, що дуже важливо для відеокамери заднього виду.

Автомобільна відеокамера Gazer CC100 має лінзу з широким кутом огляду 170°, що дозволяє отримати максимальний огляд позаду автомобіля. При цьому, об'єкти на зображенні у верхній і нижній частині виглядають закругленими у зв'язку з оптичними властивостями лінзи. У відеокамері заднього виду Gazer CC100 лінії паркувальної розмітки, які дозволяють більш точно контролювати відстань автомобіля до перешкод, точно повторюють форму об'єктів, які виглядають закругленими на зображенні від відеокамери з широким кутом огляду. Таким чином, водій зможе максимально коректно і точно визначити відстань до перешкод при різних умовах парковки. Відеокамера для автомобіля Gazer CC100 передає зображення в дзеркальному вигляді - таким чином, водій сприймає відео на моніторі так само, як при перегляді в дзеркало заднього виду.

Автомобільна відеокамера Gazer CC100 має ступінь захисту IP67, що має на увазі повну захищеність корпусу від потрапляння всередину пилу і вологи. На відміну від більшості інших відеокамер, деякі етапи виробництва яких виконуються вручну, камера Gazer СС100 виробляється на спеціальному верстаті, який під високим тиском з'єднує дві частини корпусу відеокамери, розплавляючи пластик для створення герметичного шва. Відповідно до вимог стандарту IP, відеокамеру Gazer CC100 на 1 годину занурюють на глибину 1 метр, після чого, за допомогою дроту метрової довжини, відеокамеру включають для перевірки її робочого стану, не витягуючи з води. Завдяки настільки суворим стандартам контролю якості, відеокамера заднього виду Gazer CC100 володіє високим рівнем надійності і довговічністю роботи.

Всі автомобільні відеокамери заднього виду Gazer комплектується спеціальним блоком комутації та управління, який дозволяє підключити не тільки відеокамеру, але і монітор Gazer або дзеркало заднього виду з вбудованим монітором Gazer. Таким чином, даний блок дозволяє встановити систему відеопарковки - камеру заднього виду і пристрій відображення. Живлення відеокамери підключається не від ліхтаря заднього ходу, а безпосередньо від запобіжного блоку бортової мережі автомобіля через блок з реле і LC-фільтром. Такий тип підключення дозволяє уникнути перешкод на зображенні відеокамери і монітора, які можуть виникати при підключенні живлення камери до ліхтаря заднього ходу автомобіля. Блок комутації отримує лише керуючий сигнал від ліхтаря заднього ходу, який дозволяє включити реле і подати живлення одночасно на камеру заднього виду і монітор в салоні авто. Блок управління і комутації має всі необхідні компоненти і роз'єми для підключення системи відеопарковкі. Довжина проводів розрахована для легкового автомобіля і дозволяє встановити монітор навіть у верхній частині салону, наприклад, біля дзеркала заднього виду, або підключити дзеркало заднього виду з монітором Gazer.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Камера штатная»
Показать все модели