Набор отверток TOPEX 39D885


Заканчивается
248 грн.
Наличные:
248 грн
Безнал:
298 грн
265 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 39D885 - Набор отверток

Набор классических отверток на подвесном ложементе 39D884 от популярного европейского бренда TOPEX. Страна происхождения компании – Польша. Количество предметов в наборе – 4 шт. Наименования в комплекте: 3 отвертки с плоским шлицом типа SLOTTED, размером – 3.2х75 мм, SL5x100 мм, SL6.5x100 мм; 2 отвертки с крестообразным шлицом типа PHILLIPS, размером – PH1x100 мм, РН2х150 мм. Материал стержня –
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 39D885 - Набір викруток

Набір класичних викруток на підвісному ложементі 39D884 від популярного європейського бренду TOPEX. Країна походження компанії - Польща. Кількість предметів в наборі - 5 шт. Найменування в комплекті: 3 викрутки з плоским шліцом типу SLOTTED, розміром - 3.2х75 мм, SL5x100 мм, SL6.5x100 мм; 2 викрутки з хрестоподібним шліцом типу PHILLIPS, розміром - PH1x100 мм, РН2х150 мм. Матеріал стержня - хромованадіева сталь. Матеріал рукояті - двокомпонентний (пластик + накладки з гуми).
Компанія TOPEX займається виробництвом ручного інструменту починаючи з 1990-го року. За цей період компанія піднялася до звання одного з найкращих виробників представленого сегмента не тільки на своїй батьківщині, в Польщі, а й у всій Європі. Продукція під даним брендом експортується в більш годину 15-ть країн, серед яких і Україна. На східноєвропейському ринку TOPEX і зовсім грає одну з ключових ролей.
Для того щоб виконати монтаж або демонтаж кріпильних виробів, не обійтися без такого класичного ручного інструменту як викрутка. У будь-якій майстерні є місце де зберігаються чергові викрутки. Такий інструмент використовується в більшості ситуацій, має найпоширеніші розміри шліців. Оскільки ці викрутки використовуються найбільш часто в порівнянні з іншими, необхідно щоб інструмент мав високу міцність, довговічність.
Набір 39D884 виготовлений з високоякісних матеріалів. Намагнічене лезо піддається додаткової загартуванню і відмінно переносить високі навантаження без деформацій або відколів. Двокомпонентна рукоять має відмінну ергономіку, прекрасно лежить в руці. Підвісний ложемент дозволяє з комфортом встановити весь набір на стіну приміщення.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест, шлиц
Количество в наборе
5
Длина стержня отвертки
150, 100, 75 (мм)
Количество отверток в наборе
5 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Отвертка»
Показать все модели