Заканчивается
34 грн.
Наличные:
34 грн
Безнал:
41 грн
36 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 39D803 - Отвертка

Отвертка классического типа 39D803 от европейского бренда TOPEX. Страна происхождения бренда – Польша. Длина лезвия (L1) – 38 мм. Общая длина инструмента (L) – 100 мм. Тип шлица – SLOTTED. Ширина кончика лезвия – 5 мм. Материал лезвия – хромованадиевая сталь. Рукоять – двухкомпонентная (пластик + накладка на резину).
Компания TOPEX занимается производством ручного инструмента начиная с 1990-го года. За этот
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 39D803 - Викрутка

Викрутка класичного типу 39D803 від європейського бренду TOPEX. Країна походження бренду - Польща. Довжина леза (L1) - 38 мм. Загальна довжина інструменту (L) - 100 мм. Тип шліца - SLOTTED. Ширина кінчика леза - 5 мм. Матеріал леза - хромованадіева сталь. Рукоять - двокомпонентна (пластик + накладка на гуму).
Компанія TOPEX займається виробництвом ручного інструменту починаючи з 1990-го року. За цей період компанія піднялася до звання одного з найкращих виробників представленого сегмента не тільки на своїй батьківщині, в Польщі, а й у всій Європі. Продукція під даним брендом експортується в більш годину 15-ть країн, серед яких і Україна. На східноєвропейському ринку TOPEX і зовсім грає одну з ключових ролей.
Представлена ​​модель класичної викрутки відмінно підходить як для професійного використання, так і для використання майстрами-аматорами. Стрижень викрутки виготовлений з одного з найбільш підходящих для даних цілей сплавів. Жало інструменту має магнітні властивості, вороноване. Саме лезо покрите шаром фарби і має чорний колір. Рукоять має найбільш зручною конструкцією для класичних викруток. Основу складає пластик. Антиковзаюче покриття з протектором виготовлено з гуми. Ручка має зручний хватом завдяки відмінній ергономіці.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
плоский (SLOTTED)
Длина стержня отвертки
38 (мм)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Отвертка»
Показать все модели