Гаечный ключ JONNESWAY W53119


Есть в наличии (1-2 дня)
99 грн.
Наличные:
99 грн
Безнал:
119 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway W53119 - Ключ комбинированный короткий 19 мм

Jonnesway W53119 представляет собой короткий рожково-накидной ключ для выполнения слесарно-монтажных работ с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Данный ключ будет востребован как в домашнем хозяйстве, так и в любой мастерской по ремонту и обслуживанию техники. Ключ изготовлен на высоком уровне, в соответствии с международными нормами, благодаря чему пригоден к
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway W53119 - Ключ комбінований короткий 19 мм

Jonnesway W53119 - це короткий рожково-накидний ключ для виконання слюсарно-монтажних робіт з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Даний ключ буде затребуваний як в домашньому господарстві, так і в будь-якій майстерні з ремонту та обслуговування техніки. Ключ виготовлений на високому рівні, відповідно до міжнародних норм, завдяки чому придатний до професійного застосування.
Конструкція ключа складається з короткого стрижня, на якому розташована ріжкова і накидна головка. Коротка форма ключа з розгорнутими під кутом 15 градусів головками дозволяє працювати в місцях з обмеженим доступом. Дві різні головки однакового розміру компенсують недоліки кожної окремо і дозволяють вибрати найбільш зручну для кожного конкретного кріплення.
Накидна головка оснащена 12-ти гранним профілем, який забезпечує більше свободи при надяганні на 6-ти гранне кріплення, що важливо при роботі в важкодоступних місцях. Кільцева форма накидною головки має велику пляму контакту з кріпленням і дозволяє передавати великий крутний момент.
Ключ виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до навантажень і деформації. Хромоване дзеркальне покриття захищає від корозії і механічних пошкоджень.
Характеристики:
- довжина ключа (L) - 137 мм
- ширина ріжкової головки - 41,3 мм
- ширина накидною головки - 28 мм
- вага - 142,5 г

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
19
Особенность исполнения
короткий

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели