Гаечный ключ Vorel VO 51180


Заканчивается
15 грн.
Наличные:
15 грн
Безнал:
18 грн
16 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

VOREL VO 51180 - Ключ комбинированный 18 мм

Гаечный комбинированный ключ VOREL VO 51180 является ручным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Рожково-накидные ключи широко применяются, начиная с бытовой сферы, заканчивая разного рода производствами.
Ключ объединяет в одной конструкции рожковую и накидную головки, таким образом, компенсируя недостатки каждого вида ключа по отдельности. В
Читать полностью
Технічні параметри:

VOREL VO 51180 - Ключ комбінований 18 мм

Гайковий комбінований ключ VOREL VO 51180 є ручним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Рожково-накидні ключі широко застосовуються, починаючи з побутової сфери, закінчуючи різного роду виробництвами.
Ключ об'єднує в одній конструкції ріжкову і накидну головки, таким чином, компенсуючи недоліки кожного виду ключа окремо. Залежно від типу, складності та місця розташування нарізного сполучення, користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку для роботи. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих кріпильних елементів, а також буде зручна, коли над гайкою немає місця, а присутній тільки бічний доступ.
Накидна головка з 12-гранним профілем універсальна і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями кріпильними елементами. Кільцеподібна форма накидною головки дозволяє передавати велике зусилля на кріплення, а завдяки замкнутої конструкції, їй нікуди зіскочити, що дає можливість демонтувати сильно затягнуті або заіржавілі з'єднання.
За допомогою саме накидною головки рекомендується зривати кріплення або остаточно затягувати, а проміжне відкручування / закручування зручніше виконувати ріжкової.
Головки ключа мають кут нахилу 15 градусів по відношенню до осі, що робить інструмент більш маневреним і зручним в роботі.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка має високу міцність, стійкість до навантажень, деформації, високих температур і окисленню. Хромоване покриття запобігає корозії і полегшує відмивання інструменту по закінченню роботи.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
18

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vorel» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели