Гаечный ключ YATO YT-0196


Есть в наличии (1-2 дня)
158 грн.
Наличные:
158 грн
Безнал:
190 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-0196 - Ключ комбинированный с трещоткой 15 мм

Рожково-накидной ключ с храповым механизмом YATO YT-0196 является усовершенствованной версией обычного комбинированного гаечного ключа. Данный ключ предназначен для монтажа/демонтажа резьбовых крепежных элементов с внешним профилем, которые не затянуты слишком сильно, а находятся в свободном вращении.
Конструкцией ключа предусмотрены две рабочие головки разных типов и одинакового
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-0196 - Ключ комбінований з тріскачкою 15 мм

Ріжково-накидний ключ з храповим механізмом YATO YT-0196 є вдосконаленою версією звичайного комбінованого гайкового ключа. Даний ключ призначений для монтажу / демонтажу різьбових кріпильних елементів із зовнішнім профілем, які не затягнуті занадто сильно, а знаходяться у вільному обертанні.
Конструкцією ключа передбачені дві робочі головки різних типів і однакового розміру, це дозволяє вибрати ту, яка буде найбільш підходящою в конкретній ситуації. Наявність храпового механізму на 72 зуба дозволяє зручно працювати в важкодоступних місцях, застосовуючи малу амплітуду в 5 градусів. Тріскачка не має перемикача реверсу, але перевернувши ключ тріскачка буде працювати в зворотному напрямку.
Накидна частина оснащена 12-ти гранним профілем, який є універсальним для кріплень із зовнішніми 6-ти і 12-гранними головками.
Ріжкова головка підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежена і є тільки бічний доступ.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка відрізняється високими механічними характеристиками, стійкістю до деформації, зносу і пошкоджень. Ключ має хромоване покриття, яке захищає від корозії і полегшує відмивання інструменту по закінченню роботи.
Розміри:
Довжина (L): 200 мм
B: 32.9 мм
D: 30.8 мм
S1: 7.7 мм
S2: 10.1 мм

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой
Размер
15
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели