Есть в наличии (1-2 дня)
31 грн.
Наличные:
31 грн
Безнал:
37 грн
32 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-2623 - Отвертка

Отвертка классическая YT-2623 от известной европейской компании YATO. Страна происхождения бренда – Польша. Тип шлица – TORX. Размерный номер – Т8. Длина рабочей части лезвия – 75 мм. Вес изделия – 56 грамм. Материал лезвия – легированный сплав S2. Рукоять: пластик + резина. Магнитные свойства – да.
Торговая марка YATO впервые попала на рынок в 2003-м году. Инструмент выходящий под этим брендом позиционируется
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-2623 - Викрутка

Викрутка класична YT-2623 від відомої європейської компанії YATO. Країна походження бренду - Польща. Тип шліца - TORX. Розмірний номер - Т8. Довжина робочої частини леза - 75 мм. Вага виробу - 56 грам. Матеріал леза - легований сплав S2. Рукоять: пластик + гума. Магнітні властивості - так.
Торгова марка YATO вперше потрапила на ринок в 2003-му році. Інструмент виходить під цим брендом позиціонується як продукція, призначена для професійного використання. За весь час існування, YATO знайшла величезну популярність, завдяки високій якості продукції, що виготовляється, та зручному дизайну. На сьогоднішній день, інструмент даної компанії можна придбати більш ніж в 42 країнах.
Класична тип викрутки є базовим для проведення будь-яких ремонтних або діагностичних робіт. Популярність інструменту - величезна. Завдяки цьому діапазон можливих варіацій приладу, не дивлячись на неймовірно просту конструкцію, також великий. Максимально ефективним варіантом на сьогоднішній день вважається викрутка з ергономічною рукояткою, яка має як гарну міцність, так і керованістю, комфортом. Леза у такого інструменту в обов'язковому порядку повинно бути виготовлено з легованої сталі, мати захист від корозії. Магнітні властивості і гарт жала також все більше стають не приємним бонусом, а постійною необхідністю.
Дана модель повністю відповідає всім перерахованим пунктам, і виготовляється в дотриманні європейських норм якості.

Тип
Отвертка
Конструкция
ударные
Наконечник
звездочка Torx

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Отвертка звездообразная с отверстием?

    Сергей, 20.06.2016

    Да

    Ответ специалиста

Другие модели марки «YATO» в категории «Отвертка»
Показать все модели