Гаечный ключ YATO YT-1687


Заканчивается
215 грн.
Наличные:
215 грн
Безнал:
258 грн
231 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-1687 - Ключ комбинированный с трещоткой и шарниром 21 мм

Рожково-накидной ключ YATO YT-1687 с трещоткой и шарниром обладает всеми необходимыми характеристиками и является идеальным решением для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, расположенных в труднодоступных местах.
Ключ оснащен двумя головками разных типов, которые позволяют работать с разными типами крепежных элементов и компенсируют недостатки каждой из них
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-1687 - Ключ комбінований з тріскачкою та шарніром 21 мм

Ріжково-накидний ключ YATO YT-1687 з тріскачкою і шарніром володіє всіма необхідними характеристиками і є ідеальним рішенням для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, розташованих в важкодоступних місцях.
Ключ оснащений двома головками різних типів, які дозволяють працювати з різними типами кріпильних елементів і компенсують недоліки кожної з них по-окремо.
Накидна головка оснащена тріскачкою з храповиком на 72 зуба. Тріскачка має крок перемикання всього 5 градусів, що дає можливість застосовувати найменшу амплітуду в дуже вузьких місцях, де практично не залишається місця для обертання. Тріскачка не має перемикача реверсу, але перевернувши ключ тріскачка буде працювати в зворотному напрямку.
Для максимально зручної роботи в місцях з обмеженому простором або під кутом ключ оснащений шарнірним механізмом, завдяки якому ключ стає більш маневреним. У місці кріплення шарніра до тіла ключа є болт під шестигранник, який можна підтягнути в разі, якщо з'явиться люфт.
Ключ виготовлений з на високому рівні з якісної легованої хром-ванадієвої сталі. Яка забезпечує високу твердість, міцність, стійкість до зношування і довговічність. Дзеркальне хромоване покриття захищає від корозії.
Розміри:
L: 290 мм
B: 45.0 мм
D: 42.8 мм
S1: 9.8 мм
S2: 13.6 мм

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
шарнирный, с трещоткой
Размер
21
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели