Гаечный ключ YATO YT-0340


Заканчивается
62 грн.
Наличные:
62 грн
Безнал:
74 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-0340 - Ключ комбинированный 11 мм

Гаечный рожково-накидной ключ YATO YT-0340 является инструментом для выполнения слесарно-монтажных работ с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Ключ пригоден к профессиональному применению в условиях автомастерской или производства. Качество изготовления соответствует немецкому стандарту DIN 3113.
Ключ состоит из стержня с рожковой и накидной головками одинакового размера, что
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-0340 - Ключ комбінований 11 мм

Гайковий рожково-накидний ключ YATO YT-0340 є інструментом для виконання слюсарно-монтажних робіт з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Ключ придатний до професійного застосування в умовах автомайстерні або виробництва. Якість виготовлення відповідає німецькому стандарту DIN 3113.
Ключ складається зs стержня з ріжково. і накидною головками однакового розміру, що дозволяє компенсувати недоліки кожної з них окремо, а також підібрати максимально зручну для роботи в залежності від складності та місця розташування нарізного сполучення.
Накидна головка розташована під кутом 15 градусів до осі інструменту, це робить його більш маневреним, що особливо важливо при монтажі / демонтажі різьбових з'єднань в важкодоступних місцях.
Дванадцятигранний профіль накидної головки дозволяє працювати з різьбовими з'єднаннями, що мають 6-ти і 12-гранний профіль. Також 12-гранний профіль більш швидко і легко надівається на 6-гранне кріплення, забезпечуючи зручність роботи на дотик в місцях з обмеженим простором.
Ключ виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, міцністю, стійкістю до навантажень, деформації та пошкоджень. Хромоване сатинове покриття запобігає корозії.
Особливості:
L: 160 мм
B: 25.5 мм
D: 17.3 мм
S1: 4.9 мм
S2: 7.0 мм

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
11
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели