Гаечный ключ YATO YT-0359


Есть в наличии (1-2 дня)
265 грн.
Наличные:
265 грн
Безнал:
318 грн
270 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-0359 - Ключ комбинированный 30 мм

Гаечный рожково-накидной ключ YATO YT-0359 является инструментом для выполнения слесарно-монтажных работ с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Ключ пригоден к профессиональному применению в условиях автомастерской или производства. Качество изготовления соответствует немецкому стандарту DIN 3113.
Ключ состоит из стержня с рожковой и накидной головками одинакового размера, что
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-0359 - Ключ комбінований 30 мм

Гайковий ріжково-накидний ключ YATO YT-0359 є інструментом для виконання слюсарно-монтажних робіт з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Ключ придатний до професійного застосування в умовах автомайстерні або виробництва. Якість виготовлення відповідає німецькому стандарту DIN 3113.
Ключ складається зs стержня з ріжково. і накидною головками однакового розміру, що дозволяє компенсувати недоліки кожної з них окремо, а також підібрати максимально зручну для роботи в залежності від складності та місця розташування нарізного сполучення.
Накидна головка розташована під кутом 15 градусів до осі інструменту, це робить його більш маневреним, що особливо важливо при монтажі / демонтажі різьбових з'єднань в важкодоступних місцях.
Дванадцятигранний профіль накидної головки дозволяє працювати з різьбовими з'єднаннями, що мають 6-ти і 12-гранний профіль. Також 12-гранний профіль більш швидко і легко надівається на 6-гранне кріплення, забезпечуючи зручність роботи на дотик в місцях з обмеженим простором.
Ключ виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, міцністю, стійкістю до навантажень, деформації та пошкоджень. Хромоване сатинове покриття запобігає корозії.
Розміри:
L: 350 мм
B: 60.9 мм
D: 43.8 мм
S1: 10.0 мм
S2: 14.7 мм

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
30

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели