Нет в наличии
129 грн.
Наличные:
129 грн
Безнал:
155 грн
132 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-2007 - Пассатижи универсальные

Пассатижи комбинированные YT-2007 от популярного европейского производителя YATO. Страна происхождения бренда – Польша. Компания уже более 50 лет поставляет на европейский рынок качественный ручной инструмент. Зарекомендовала себя как производитель первоклассной продукции. Имеет множество дочерних брендов и один из наиболее развивающихся в инструментальном сегменте.
Пассатижи являются незаменим
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-2007 - Пассатіжи універсальні

Пасатижі комбіновані YT-2007 від популярного європейського виробника YATO. Країна походження бренду - Польща. Компанія вже більше 50 років постачає на європейський ринок якісний ручний інструмент. Зарекомендувала себе як виробник першокласної продукції. Має безліч дочірніх брендів і одyf з найдинамічніших в інструментальному сегменті.
Пасатижі є незамінний елементом інструментарію будь-якого майстра. Їх використовують електрики, монтери, сантехніки, зварювальники, теслі, автослюсарі, механіки і навіть швачки. Широкий діапазон застосувань робить його обов'язковим до наявності не тільки майстерні, але і в кожній квартирі. Призначений для захоплення і утримання різних невеликих металевих об'єктів, згинання дроту, зачистки ізоляції. Не рідко його використовують і для демонтажу кріплень або вирівнювання/згинання прокатного листового металу. Конструктивно має одну будову, поширену на більшість моделей, що нині випускаються.
Робочої частина є внутрішня сторона губок. Ділянка з невеликими насічками використовується для захоплення і згинання невеликих, плоских об'єктів. Для більших деталей прийнято використовувати округлене поглиблення. Найпотужніші зубці і велика площа дотику дозволяють надійно утримувати деталь. При монтажі ділянок електромереж, нерідко необхідно зачистити ізоляцію з проводів або і зовсім розділити їх. З цим справляються ріжучі кромки. Ними також можна перекушувати дріт, гвоздики середньої твердості.
В якості основного матеріал була використана нині популярна хромованадіева сталь. Легуючі компонентні, які входять до складу, роблять сплав вельми міцним, надають йому сприятливий модуль пружності, стійкість до впливу корозії, механічних навантажень. Інструмент також покривається шаром нікелю, що також збільшує стійкість до корозії і додає пасатижам приємний зовнішній вигляд.
Рукояті з двокомпонентного матеріалу добре лягають в руку. Завдяки антиковзаючим накладкам збільшується керованість.
Довжина інстурменту - 180 мм.

Тип
Пассатижи
Длина
180 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Пассатижи»
Показать все модели