Заканчивается
76 грн.
Наличные:
76 грн
Безнал:
91 грн
77 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-2080 - Пассатижи универсальные

Универсальные пассатижи YT-2080 от европейского производителя YATO. Страна происхождения бренда – Польша. Компания уже более 50 лет поставляет на европейский рынок качественный ручной инструмент. Зарекомендовала себя как производитель первоклассной продукции. Имеет множество дочерних брендов и один из наиболее развивающихся в инструментальном сегменте.
В любом доме или мастерской можно найти
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-2080 - Пассатіжи універсальні

Універсальні пасатижі YT-2080 від європейського виробника YATO. Країна походження бренду - Польща. Компанія вже більше 50 років постачає на європейський ринок якісний ручний інструмент. Зарекомендувала себе як виробник першокласної продукції. Має безліч дочірніх брендів і одна з найдинамічніших в інструментальному сегменті.
У будь-якому будинку або майстерні можна знайти такий інструмент як пасатижі. Вони застосовуються в колосально великій кількості ситуацій, завдяки чому отримали настільки широке розповсюдьте. Є різновидом шарнірно-губцевий інструменту, що використовується фахівцями з ремонту та обслуговування автомобілів, електриками, теслями, зварниками і сантехниками. З їх допомогою зручно гнути дріт і металеві листи, робити петельки на кінцях проводів, нарізати все ті ж дроти і знімати з них ізоляцію. Простір з невеликими насічками усередині губок, призначене для проведення захоплення і утримання плоских і довгастих об'єктів. Кругле поглиблення з великими зубцями використовується для захоплення деталей з круглим або овальним профілем. Завдяки більшій поверхні зіткнення, зусилля, прикладені до деталі, передаються краще, в той час як зубці не дають прослизати.
Ріжучі кромки дозволяють проводити поділ проводів, дроту, знімати ізоляційний шар. Зворотна пружина автоматично розкриває губки приладу, що значно збільшує швидкість роботи і дозволяє орудувати ними однією рукою. Велика перевага даної моделі - це вельми скромні габарити. Всього - 115 мм.
Виготовляється YT-2080 з інструментальної сталі. Матеріал має гарну міцність, пружність, і стійкістю до механічного впливу. Рукояті - двокомпонентні. Добре лягають в руку і не прослизають.
Прекрасний вибір ка для майстерні, так і для домашнього застосування.

Тип
Пассатижи
Длина
115 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Пассатижи»
Показать все модели