Торцевая головка YATO YT-1275


Нет в наличии
22 грн.
Наличные:
22 грн
Безнал:
26 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-1275 - Головка торцевая

Торцевая головка YATO YT-1275 представляет собой один из наиболее распространенных ручных инструментов для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль.
Данная головка имеет присоединительный квадрат 1/2", который наиболее широко представлен среди ручных и вспомогательных инструментов для ремонта автомобилей, а также является основой, на которой строится вся система сборного слесарного
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-1275 - Головка торцевая

Торцева головка YATO YT-1275 являє собою один з найбільш поширених ручних інструментів для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль.
Дана головка має приєднувальний квадрат 1/2", який найбільш широко представлений серед ручних і допоміжних інструментів для ремонту автомобілів, а також є основою, на якій будується вся система збірного слюсарного інструменту.
Головка оснащена 12-гранним робочим профілем, що робить її досить універсальною, так як даний профіль підходить для відкручування / закручування різьбових елементів, що мають 6-ти і 12-гранний зовнішній профіль. На відміну від шестигранного, 12-гранний профіль забезпечує більшу свободу при одяганні головки на шестигранний болт або гайку, особливо це актуально, якщо робота виконується в обмеженому просторі. Ефективність даного профілю не поступається шестигранному, так як 12-гранний профіль також забезпечує велику площу контакту з кріпленням.
Отвір під квадрат оснащено кульковими пазами, які забезпечують надійну фіксацію тріскачки або воротка.
Головка виготовлена з легованої хром-ванадієвої сталі CrV50BV30, яка забезпечує високу твердість, зносостійкість, захист від деформації і пошкоджень. Матове хромоване покриття головки запобігає появі корозії. Інструмент відповідає німецькому стандарту якості DIN 3121.
Особливості:
- довжина головки 38 мм
- вага 54 г

Тип
Торцевая головка
Конструкция
обычная
Размер рабочего профиля
13
Квадрат
1/2
Форма профиля
шестигранник
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели