Заканчивается
8936 грн.
Наличные:
8936 грн
Безнал:
10724 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kicx KAP 5.1 - 6-и канальный усилитель

С помощью шестиканального усилителя Kicx KAP 5.1 вы наконец сможете включить в своём автомобиле полноценную акустическую систему с сабвуфером. Kicx KAP 51 - это 5 каналов мощностью по 50 Вт каждый, для ваших громкоговорителей, и 1 канал на 200 Вт для сабвуфера. При стабильной работе с сопротивлением в 2 Ом, усилитель выдаст на канал до 120 Вт. Фильтр верхних частот
Читать полностью
Технічні параметри:

Kicx KAP 5.1 - 6-и канальний підсилювач

За допомогою шостиканального підсилювача Kicx KAP 5.1 ви нарешті зможете включити в свій автомобіль повноцінну акустичну систему з сабвуфером. Kicx KAP 51[/ b] - це 5 каналів потужністю по 50 Вт кожен, для ваших динаміків, і 1 канал на 200 Вт для сабвуфера. При стабільній роботі с навантаженням в 2 Ом, підсилювач видасть до 120 Вт на канал. Фільтр верхніх частот збереже низи для ваших динаміків повного діапазону, тому вони будуть грати голосніше і чистіше. Канал сабвуфера має фільтр подавлення супернизьких частот і посилення басів, тому ви зможете отримати найкращу продуктивність від вашого саба. На виході ви отримаєте відмінний баланс потужності на всіх частотних рівнях. [b]KAP 5.1 має входи високого рівня, що дасть вам можливість підключити підсилювач навіть до головного пристрою, яке не має RCA-виходів передпідсилювача. Підсилювачі класу A/B є одними з найбільш бажаних конструкцій підсилювачів і вдає із себе хороший компроміс між класом A і класом B. Підсилювач обладнаний двома світлодіодами: мережевим індикатором зеленого кольору і індикатором несправності червоного кольору. Має 2 запобіжника по 40 А, а також захист від короткого замикання, перевантажень, перепадів напруги і перегріву. Якщо ви не хочете обмежувати акустичну систему вашого автомобіля в кількості динаміків і в обсязі частот, то придивіться до підсилювача Kicx KAP 5.1.

Высокоуровневый вход
есть
Номинальная мощность RMS
50
Количество каналов
6
Класс усилителя
A/B
Номинальная мощность в мостовом включении
100
Сопротивление
4, 2
Серия
Kicx - KAP
Бренд
Kicx

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Владимер, 13.04.2014

    Он потянет саб Kicx STC 300???

    Эксперт avtozvuk.ua

    Потянет

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Kicx» в категории «Усилитель»
Показать все модели