Гаечный ключ YATO YT-00565


Есть в наличии (1-2 дня)
78 грн.
Наличные:
78 грн
Безнал:
94 грн
80 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-00565 - Ключ комбинированный

Гаечный рожково-накидной ключ YATO YT-00565 является инструментом для выполнения слесарно-монтажных работ с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. данный ключ хорошо подойдет для бытового т гаражного применения.
Ключ состоит из стержня с рожковой и накидной головками одинакового размера, что позволяет компенсировать недостатки каждой из них по отдельности, а также подобрать максимально
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-00565 - Ключ комбінований

Гайковий ріжково-накидний ключ YATO YT-00565 є інструментом для виконання слюсарно-монтажних робіт з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. даний ключ добре підійде для побутового т гаражного застосування.
Ключ складається з стержня з ріжкової і накидною головками однакового розміру, що дозволяє компенсувати недоліки кожної з них окремо, а також підібрати максимально зручну для роботи в залежності від складності та місця розташування нарізного сполучення.
Головки розташовані під кутом 15 градусів до осі інструменту, що робить його більш маневреним, що особливо важливо при монтажі / демонтажі різьбових з'єднань в важкодоступних місцях.
Дванадцятигранника профіль накидною головки дозволяє працювати з різьбовими з'єднаннями, що мають 6-ти і 12-ти гранний профіль. Також 12-ти гранний профіль більш швидко і легко надівається на 6-ти гранний кріплення, забезпечуючи зручність роботи на дотик в місцях з обмеженим простором.
Ключ виготовлений з вуглецевої сталі, яка характеризується високою твердістю, міцністю, стійкістю до навантажень, деформації та пошкоджень. Хромоване сатинове покриття запобігає корозії.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
20

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели