Гаечный ключ YATO YT-0136


Нет в наличии
50 грн.
Наличные:
50 грн
Безнал:
60 грн
51 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-0136 - Ключ разрезной

Гаечный ключ разрезного типа YATO YT-01385 является ручным инструментом для выполнения слесарно-монтажных работ с резьбовыми соединениями, имеющими внешний шестигранный профиль. Данный ключ широко применяется в автомобильной сфере, так как благодаря конструкции головок с разрезами удобен для работы с крепежными соединениями пневматических и гидравлических систем, а также других трубопроводов.
Конструкция
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-0136 - Ключ розрізний

Гайковий ключ розрізного типу YATO YT-01385 є ручним інструментом для виконання слюсарно-монтажних робіт з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній шестигранний профіль. Даний ключ широко застосовується в автомобільній сфері, так як завдяки конструкції головок з розрізами зручний для роботи з кріпильними з'єднаннями пневматичних і гідравлічних систем, а також інших трубопроводів.
Конструкція головок ключа одночасно компенсує недоліки ріжкового і накидного ключів. На відміну від накидного ключа, який можна надіти на кріплення тільки збоку, розрізний ключ зручний для як для верхнього, так і для бічного доступу. Перевагою перед ріжковим ключем є збільшена висота головки, яка забезпечує велику пляму контакту з нарізним сполученням, рівномірний розподіл зусилля і більш ефективну роботу при мінімальному ризику пошкодити грані.
Головки розташовані під кутом 15 градусів до осі ключа, це робить його більш маневреним і зручним при роботі в труднодоступних місцях.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка забезпечує інструменту міцність, стійкість до навантажень, деформації та пошкоджень, а також довговічність. Хромоване покриття захищає від появи корозії.
Особливості:
Довжина - 135 мм
Розмір B - 21.5 мм
Розмір B1 - 7.8 мм
Розмір D - 22.8 мм
Розмір D1 - 9.3 мм
Кут - 15 °
S1 товщина - 9.5 мм
S2 товщина - 9.5 мм

Тип ключа
разрезной
Категория
Ключ
Размер
11, 12
Профиль накидных и разрезных
6 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели