Гаечный ключ YATO YT-0140


Есть в наличии (1-2 дня)
139 грн.
Наличные:
139 грн
Безнал:
167 грн
141 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-0140 - Ключ разрезной

Гаечный ключ разрезного типа YATO YT-01385 является ручным инструментом для выполнения слесарно-монтажных работ с резьбовыми соединениями, имеющими внешний шестигранный профиль. Данный ключ широко применяется в автомобильной сфере, так как благодаря конструкции головок с разрезами удобен для работы с крепежными соединениями пневматических и гидравлических систем, а также других трубопроводов.
Конструкция
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-0140 - Ключ розрізний

Гайковий ключ розрізного типу YATO YT-01385 є ручним інструментом для виконання слюсарно-монтажних робіт з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній шестигранний профіль. Даний ключ широко застосовується в автомобільній сфері, так як завдяки конструкції головок з розрізами зручний для роботи з кріпильними з'єднаннями пневматичних і гідравлічних систем, а також інших трубопроводів.
Конструкція головок ключа одночасно компенсує недоліки ріжкового і накидного ключів. На відміну від накидного ключа, який можна надіти на кріплення тільки збоку, розрізний ключ зручний для як для верхнього, так і для бічного доступу. Перевагою перед ріжковим ключем є збільшена висота головки, яка забезпечує велику пляму контакту з нарізним сполученням, рівномірний розподіл зусилля і більш ефективну роботу при мінімальному ризику пошкодити грані.
Головки розташовані під кутом 15 градусів до осі ключа, це робить його більш маневреним і зручним при роботі в труднодоступних місцях.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка забезпечує інструменту міцність, стійкість до навантажень, деформації та пошкоджень, а також довговічність. Хромоване покриття захищає від появи корозії.
Особливості:
Довжина - 215 мм
Розмір В - 36 мм
Розмір B1 - 17 мм
Розмір D - 39 мм
Розмір D1 - 18 мм
S1 товщина - 14.2 мм
S2 товщина - 14.5 мм

Тип ключа
разрезной
Категория
Ключ
Размер
24, 22
Профиль накидных и разрезных
6 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели