Гаечный ключ YATO YT-0365


Есть в наличии (1-2 дня)
2613 грн.
Наличные:
2613 грн
Безнал:
3136 грн
Приватбанк:
2662 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-0365 - Набор ключей комбинированных

Набор YATO YT-0365 состоит из 26-ти комбинированных ключей для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Ключи соответствуют немецкому стандарту качества DIN 3113.
Конструкция каждого ключа включает две головки, рожковую и накидную, благодаря чему компенсируются недостатки каждой из них по отдельности. Накидные головки имеют кольцевидную замкнутую форму,
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-0365 - Набір ключів комбінованих

Набір YATO YT-0362 складається з 12-ти комбінованих ключів для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Ключі відповідають німецькому стандарту якості DIN 3113.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кільцеподібну замкнуту форму, мають високу жорсткість, добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточному затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійдуть ріжкові головки, вони також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надягається на 6-гранне кріплення, що зручно при роботі у важкооступних місцях.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване сатинове покриття ключа і поліровані головки забезпечують захист від корозії і полегшують відмивання інструментів після роботи.
Набір поставляється в чохлі з кишенями, який можна повісити на стіну або згорнути, забезпечивши зручне зберігання інструментів.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
25
Размер
6, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 32, 13, 30, 12, 28, 11, 27, 10, 26, 9, 25, 8, 24, 7, 23

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели