Скотч двусторонний DoneDeal DD6840 2,54м х 10мм черный


Есть в наличии (1-2 дня)
124 грн.
Наличные:
124 грн
Безнал:
149 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DoneDeal DD6840 - Двусторонняя клейкая лента 10 мм х 2.54 м

Двусторонний скотч DoneDeal DD6840 представляет собой ленту из вспененного полиэтилена с двухсторонним клеевым слоем из синтетического и натурального каучука, а также силиконовых полимеров. Данная лента предназначена для фиксации элементов автомобильного интерьера и экстерьера, таких как молдинги, эмблемы, держатели и другие элементы. Также подходит для бытового применения при
Читать полностью
Технічні параметри:

DoneDeal DD6840 - Двостороння клейка стрічка 10мм х 2.54 м

Двосторонній скотч DoneDeal DD6840 є стрічкою зі спіненого поліетилену з двостороннім клейовим шаром з синтетичного і натурального каучуку, а також силіконових полімерів. Дана стрічка призначена для фіксації елементів автомобільного інтер'єру і екстер'єру, таких як молдинги, емблеми, власники і інші елементи. Також підходить для побутового застосування при фіксації невеликих предметів до гладким і шорстким поверхонь.
Завдяки спіненої структурі при монтажі на нерівні або шорсткі поверхні стрічка частково компенсує нерівності, завдяки чому збільшується площа контакту і міцність з'єднання.
Стрічка забезпечує високі експлуатаційні характеристики з'єднань, вони не схильні до дії вологи і витримують багато чисельні мийки із застосуванням стандартних миючих засобів, а також володіють стійкістю до тривалих вібрацій і різких перепадів температур.
Для отримання найбільш якісного і міцного з'єднання необхідно дотримуватися не скількох рекомендацій: очистити і знежирити поверхні перед склеюванням, виконувати склеювання при температурі вище 10 градусів, не торкатися пальцями до клейового шару, добре притиснути з'єднання після склейки, що не пересувати елементи після склеювання, дотримуватися робочого діапазону температур від -20 ° С до + 65 ° С.

Тип
Скотч двусторонний
Длина
2.54 (м)
Ширина
10 (мм)
Цвет
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DoneDeal» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели