Гаечный ключ YATO YT-0530


Есть в наличии (1-2 дня)
656 грн.
Наличные:
656 грн
Безнал:
787 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-0530 - Набор ключей

Набор YATO YT-0530 состоит из 4-х накидных ключей с внутренним профилем Torx. Данный набор применяется для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих соответствующий тип профиля. Областью применения данных ключей является ремонт и обслуживание иностранных автомобилей, техники и других устройств, так как в отечественных авто резьбовые соединения с таким профилем не используются.
Конструкция каждого
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-0530 - Набір ключів

Набір YATO YT-0530 складається з 4-х накидних ключів з внутрішнім профілем Torx. Даний набір застосовується для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають відповідний тип профілю. Областю застосування даних ключів є ремонт і обслуговування іноземних автомобілів, техніки та інших пристроїв, так як в вітчизняних авто нарізні сполучення з таким профілем не використовуються.
Конструкція кожного ключа складається з стержня з двома накидними головками. Обидві головки ключа оснащені зіркоподібним профілем Torx різних розмірів. Перевагою таких накидних ключів є можливість використовувати їх з сильно затягнутими і закиснув різьбовими з'єднаннями. На відміну від ріжкового ключа, який контактує з кріпленням тільки з трьох сторін і при великому зусиллі має ризик зірвати грані болта, накидний ключ контактує з кріпленням практично по всій поверхні, забезпечує хороший захоплення і менше зусилля при відкручування.
Ключі виготовлені з легованої хром-ванадієвої сталі, яка має високі механічні характеристиками, стійкістю до навантажень, деформації, зносу і пошкоджень. Хромоване поліроване покриття ключів захищає від корозії і забезпечує додатковий ресурс міцності.

Тип ключа
накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
4
Размер
6, 24, 20, 18, 14, 12, 10, 8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели