Вороток JONNESWAY S41H612


Нет в наличии
270 грн.
Наличные:
270 грн
Безнал:
324 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway S41H612 - Вороток Г-образный

Вороток S41H612 от известного тайваньского бренда JONNASWAY. Длина – 300 мм. Общий вес изделия – 370 грамм. Материал – легированная сталь. Посадочный квадрат - 1/2".
Вороток – составной инструмент, используемый в комплекте со специальными насадками или битами. Торцевые головки применяются по отношению к крепежам, находящимся в труднодоступных, узких местах. Свечные головки используются для
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway S41H612 - Вороток Г-видний

Вороток S41H612 від відомого тайванського бренду JONNASWAY. Габарити - 300 мм. Загальна вага виробу - 370 грам. Матеріал - легована сталь. Посадковий квадрат - 1/2".
Вороток - складовою інструмент, який використовується в комплекті зі спеціальними насадками або бітами. Торцеві головки застосовуються по відношенню до кріпленням, що знаходяться у важкодоступних, вузьких місцях. Свічкові головки використовуються для монтажу свічок запалювання в підкапотному просторі автомобіля. Біти - особливі торцеві насадки, забезпечені шліцьовим виступом на кінці. Всі перераховані вище елементи встановлюються на посадковий квадрат воротка. Завдяки такій конструкції, стандартний вороток здатний працювати з великою кількістю різних кріплень і кріпильних з'єднань, що робить його універсальним і незамінним інструментом.
В першу чергу воротки використовуються на станціях технічного обслуговування автомобілів, у автомайстеренях, автосервісах при демонтажі/монтажі коліс, свічок і інших з'єднань.
Дана модель виготовлена ​​з міцної хромованадіевої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії, сколів і високих навантажень.
Представлена модель відноситься до Г-образному типу. Переважно використовується для відгвинчування найбільш складних елементів. Конструкція досить проста - монолітний стрижень, один з кінців якого повернуть на 45° щодо основної частини. Завдяки цьому має порівняно невелику вартість, але це не заважає йому щільно і надійно закручувати з'єднання.
Воротки від JONNASWAY виготовляються відповідно до міжнародних стандартів, завдяки чому мають гарну довговічністю і надійністю.

Тип
Г-образные
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
380 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Вороток»
Показать все модели