Заканчивается
264 грн.
Наличные:
264 грн
Безнал:
317 грн
281 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway P017 - Пассатижи 7"

Пассатижи комбинированные P017 от известного тайваньского производителя JONNASWAY. Общая длина инструмента – 190 мм (7"). Диаметр перекусываемой проволоки – 3,2 мм. Вес – 248 грамма.
Пассатижи являются одним из наиболее распространённых слесарномонтажных инструментов, незаменимых для проведения ряда работ. Используется для зажимания различных предметов, изгибания проволоки и листового метала, нарезания
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway P017 - Пассатижі 7"

Пасатижі комбіновані P017 від відомого тайванського виробника JONNASWAY. Загальна довжина інструменту - 190 мм (7"). Діаметр перекушувати дроту - 3,2 мм. Вага - 248 грами.
Пасатижі є одним з найбільш поширених слесарномонтажних інструментів, незамінних для проведення ряду робіт. Використовується для затискання різних предметів, вигинання дроту і листового металу, нарізання проводів і зняття з них ізоляційного шару. Дана модель оснащена розширеним діапазоном робочих поверхонь і відноситься до класу комбінованих пассатижей. На внутрішній стороні губок розміщується плоска робоча поверхня з нанесеними на неї насічками. Завдяки їм деталь затискається максимально ефективно і не прослизає під час проведення маніпуляцій. Округле заглиблення краще підходить для затиснення деталей з круглим профілем, велика площа дотику дозволяє краще розподілити прикладену навантаження по поверхні об'єкта. Ріжучі кромки дають можливість швидко і без витрати зайвих зусиль розділити дріт, проволоку, зачистити ізоляцію. Додаткова робоча поверхня на внутрішній стороні рукоятей дозволяє більш комфортно зачищати ізоляцію і обжимати клеми.
Особливістю даної моделі є особливий зміщений шарнір, виготовлений за запатентованою технологією. Таке технологічне рішення зберігає зусилля, застосовувані оператором під час роботи.
Виготовляється P017 з міцної інструментальної сталі, стійкої до механічного впливу і сколів. Ріжучі кромки були піддані спеціальному індукційному загартуванню, після чого показник міцності зріс до 60-64 HRC по Роквеллу.
Чохли для ручок виготовляються з полівінілхлориду. Матеріал володіє гарною пластичністю, збільшує зчеплення з самим інструментом.

Тип
Пассатижи
Длина
190 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели