Есть в наличии (1-2 дня)
411 грн.
Наличные:
411 грн
Безнал:
493 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway P079 - Пассатижи многофункциональные 9"

Плоскогубцы многофункциональные P079 от знаменитого тайваньского бренда JONNASWAY. Общая длина инструмента – 220 мм. Вес – 410 грамм.
Пассатижи представляют собой разновидность ручного инструмента так или иначе знакомую каждому. Их активно используют электрики, телемастера, плотники, монтёры, сотрудники станций технического обслуживания автомобилей и масса других мастеров. Основной
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway P079 - Пассатижі багатофункціональні 9"

Плоскогубці багатофункціональні P079 від знаменитого тайванського бренду JONNASWAY. Загальна довжина інструменту - 220 мм. Вага - 410 грам.
Пасатижі представляють собою різновид ручного інструменту так чи інакше знайому кожному. Їх активно використовують електрики, телемайстра, теслі, монтери, співробітники станцій технічного обслуговування автомобілів і маса інших майстрів. Основною сферою застосування є захоплення різних металевих виробів з подальшим проведенням маніпуляцій над ними. Також ними зручно працювати з прокатним листовим металом, знімати ізоляційний шар з проводів, демонтувати не піддатливі елементи кріплення (цвяхи, шурупи, гвинти і т.п.).
Представлена ​​модель володіє відмінним функціоналом. Робоча поверхня губок розділена на три ділянки, кожна з яких справляється з низкою завдань. Плоска поверхня з насічками відмінно підходить для роботи з тонким або продовгуватим матеріалом. Округле заглиблення краще підходить для проведення різних маніпуляцій з профільованими предметами, за рахунок більшої площі дотику. Ріжучі кромки прекрасно справляються з перекушування дроту, дрібних цвяхів, проводів і т.п. На внутрішній стороні руків'я розташувалося зручне пристосування для обтиску клем. З боків шарніра є додаткові різці, використовувані для поділу дроту з межею міцності до 100 кгс/мм².
P079 виготовляється з нині дуже популярною стали хромованадіевого сплаву. Матеріал має високу міцність, стійкий до корозії, сколів і інших механічних пошкоджень. Робоча поверхня інструмента гартується струмами високої частоти, після чого показник міцності досягає 60-64 HRC.
Рукояті забезпечені чохлами з полівінілхлориду. Матеріал поліпшує зчеплення з рукою оператора і надає плоскогубці завершений вигляд.

Тип
Пассатижи
Длина
228 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели