Заканчивается
219 грн.
Наличные:
219 грн
Безнал:
263 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway P086 - Пассатижи 6"

Пассатижи комбинированные P086 от популярного тайваньского бренда JONNASWAY. Общая длина инструмента – 160 мм (6"). Вес – 250 грамм.
Пассатижи являются неотъемлемой частью инструментария любого мастера, и одним из наиболее распространённых слесарномонтажных ручных инструментов в целом. Применяются для сгибания листового прокатного металла, зажима и удерживания различных деталей, снятия изоляции с
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway P086 - Пассатижі 6"

Пасатижі комбіновані P086 від популярного тайванського бренду JONNASWAY. Загальна довжина інструменту - 160 мм (6"). Вага - 250 грам.
Пасатижі є невід'ємною частиною інструментарію будь-якого майстра, і одним з найбільш поширених слесарномонтажних ручних інструментів в цілому. Застосовуються для згинання листового прокатного металу, затиску і утримування різних деталей, зняття ізоляції з проводів і їх поділу. Інструмент складається з двох рукоятей, пов'язаних між собою рухомим шарнірним механізмом. Робоча частина головки розділена на три ділянки. Плоска поверхня з насічками використовується для захоплення плоских і продовгуватих предметів з подальшим утриманням. Округле заглиблення з великими зубцями краще підходить для захоплення деталей, які мають круглий або овальний перетин, за рахунок більшої площі дотику. Ріжучі кромки дозволяють без особливих зусиль перекушувати середню по габаритам проволоку, дроти, знімати з них ізоляційний шар.
Виготовляється JONNASWAY з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал все частіше використовують для створення високоякісного ручного інструменту. Це обумовлено високою міцністю сплаву, стійкістю до дії корозії, сколів і інших механічних пошкоджень.
Рукояті виготовлені з однокомпонентного полімерного матеріалу. Ергономічні, відмінна лягають в руку, не прослизають за рахунок рифленої поверхні.
Відмінний вибір як для дому так і для майстерні.

Тип
Пассатижи
Длина
152 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели