Нет в наличии
239 грн.
Наличные:
239 грн
Безнал:
287 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway P087A - Пассатижи 7"

Плоскогубцы комбинированные P087A от известного тайваньского бренда JONNESWAY. Общая длина инструмента – 194 мм. Вес – 310 грамм.
Плоскогубцы – это незаменимый многофункциональный инструмент, используемый для захвата деталей с проведением последующих манипуляций. Состоит из трёх основных элементов – рукоятей, шарнирного механизма и головки. На рабочую поверхность губок нанесены специальные насечки,
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway P087A - Пассатижі 7"

Плоскогубці комбіновані P087A від відомого тайванського бренду JONNESWAY. Загальна довжина інструменту - 194 мм. Вага - 310 грам.
Плоскогубці - це незамінний багатофункціональний інструмент, який використовується для захоплення деталей з проведенням наступних маніпуляцій. Складається з трьох основних елементів - двух рукоятей, шарнірного механізму і головки. На робочу поверхню губок нанесені спеціальні насічки, завдяки яким обробляєма деталь щільно фіксується і не вислизає в процесі роботи. Ріжучі кромки призначені для поділу проволокли, проводів та інших м'яких матеріалів. Також відмінно справляються зі зняттям ізоляції. Завдяки довгим рукоятям і зміщеному центру шарніра, створюється значний важільний ефект, що дозволяє при виконанні роботи витрачається значно меншу кількість зусиль. На внутрішній стороні руків'я, у самого шарніра, є ще одна робоча зубаста поверхня. Вона спрощують зачистку ізоляційного шару і дозволяє обжимати клеми.
Виготовляється P087A з висококласної інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал стійкий до впливу корозії, дуже міцний, завдяки чому не піддається сколам і різних механічних пошкодженням. За допомогою високочастотного струму, робочі поверхні плоскогубців гартуються до 60-64 HRC по Роквеллу.
Чохли на рукояті виготовляються з полівінілхлориду. Матеріал не тільки збільшує зчеплення з долонею оператора, але злегка знижує тиск, який чиниться на руку інструментом.

Тип
Пассатижи
Длина
180 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели