Нет в наличии
570 грн.
Наличные:
570 грн
Безнал:
684 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway P2812 - Переставные клещи

Переставные клещи P2812 от всемирно известного бренда JONNESWAY. Страна производитель – Тайвань. Длина инструмента – 300 мм. Угол поворота головки относительно самого ключа – 45°.
Ключи данного типа широко применяются в слесарномонтажных работах, сантехниками. Губки инструмента приспособлены для работы с деталями имеющими круглое или шестигранное сечение (трубы, патрубки, гайки, болты и т.п.).
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway P2812 - Переставні кліщи

Переставні кліщі P2812 від всесвітньо відомого бренду JONNESWAY. Країна виробник - Тайвань. Довжина інструмента - 300 мм. Кут повороту головки щодо самого ключа - 45°.
Ключі даного типу широко застосовуються в слюсарномонтажних роботах, сантехниками. Губки інструменту пристосовані для роботи з деталями які мають круглий або шестигранний перетин (труби, патрубки, гайки, болти і т.п.). Спеціальні насічки на робочої частини губок дозволяють надійно зафіксувати деталь і перешкоджають її прослизання. Основною відмінністю від інших трубних (газових) ключів, є переставной механізм, який дозволяє відрегулювати розмір захоплення зіву в найкоротші терміни, безпосередньо на самій деталі. Всього сім позицій. Завдяки довгим рукоятям кількість застосовуваних зусиль значно зменшується. Особливо це актуально в ситуаціях, коли необхідно зірвати прикипівшу або закисшу деталь. Також на кінці ручок є спеціальний вигин, що забезпечує більш зручний хват.
Виготовляються кліщі з інструментальної сталі. Сплав має високий показник міцності, непоганий гнучкістю. Ключ має покриття з чорного нікелю. Губки і зовнішня частина переставного механізму полірованими.
Чохли для ручок виготовляються з полімерного матеріалу і щільно прилягають до них. Збільшують зчеплення між долонею і самим інструментом, зменшують тиск який чиниться кліщами на долоню під час роботи.
Можуть використовуватися як в професійному середовищі, так і в побуті.

Длина
300 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели