Нет в наличии
170 грн.
Наличные:
170 грн
Безнал:
213 грн
196 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LUXE -40 Long Life G12+ 5кг - Антифриз

Фасовка: 5 л
Готовые к применению антифризы LUXE обладают высокими эксплуатационными свойствами, обеспечивающими надежную защиту системы охлаждения от коррозии и образования накипи. По ряду параметров превосходят все отечественные аналоги. Совместимы со всеми типами охлаждающих жидкостей на основе этиленгликоля. Обеспечивают надежную работу системы охлаждения двигателя при температуре окружающей
Читать полностью
Технічні параметри:

LUXE -40 Long Life G12+ 5кг - Антифриз

Фасовка: 5 л
Готові до застосування антифризи LUXE володіють високими експлуатаційними властивостями, що забезпечують надійний захист системи охолодження від корозії та утворення накипу. По ряду параметрів перевершують всі вітчизняні аналоги. Сумісні з усіма типами охолоджуючих рідин на основі етиленгліколю. Забезпечують надійну роботу системи охолодження двигуна при температурі навколишнього середовища від -40 ° С до + 50 ° С.

Принципово відрізняється від своїх попередників, не містить нітритів, фосфатів, амінів і силікатів, що є важливою умовою збереження всіх вузлів системи охолодження і, як наслідок, забезпечує більш тривалий термін служби. Виготовлений із застосуванням унікального пакета присадок, що дозволяє залишатися антифризу незмінним протягом усього терміну експлуатації. Ідеальний для використання в будь-який час року протягом п'яти років або 250 тис. Км пробігу (для легкових автомобілів).

Температура початку кристалізації, не вище: -40 ° С.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Добрий день! Для ЗАЗ-DAEWOO 1.3 2007р.вип. який краще Антифриз: червоний ? Дякую за відповідь. З повагою Камінський В.Л.

  Валентин Леонідович, 14.11.2016

  Добрый день.Лучше заливать тот который рекомендует производитель авто

  Ответ специалиста

  Звертаю увагу шановного товариства на "невинні" хитрощі виробника (Чернігів) і продавця антифризу. На каністрах і в описі товару скрізь фігурує цифра 5. будьте уважні - йдеться про кілограми, а не літри. Насправді ж у каністрі десь 4,2 літри. Тож якщо у системі вашого авта 10 літрів, то двох вищевказаних каністр не вистачить. І взагалі - з яких пір автомобільні рідини міряють кілограмами?!

  Олег, 15.09.2016

  Пойдет ли на ВЗ 2110 16 клапанов?

  Валерий, 05.05.2016

  подойдет

  Ответ специалиста

  Добрый день. Кто производитель икакие допуски имеет? Интересует на Рено МАстер 2006 г.в.

  Виталий, 23.11.2014

  Изготавливается в Украине, допуски не указаны

  Ответ специалиста

Другие модели марки «LUXE» в категории «Антифриз»
Показать все модели