Вороток JONNESWAY S22H41375


Заканчивается
291 грн.
Наличные:
291 грн
Безнал:
349 грн
302 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway S22H41375 - Вороток шарнирный "гибкая рукоятка"

Вороток S22H41375 от известного тайваньского бренда JONNASWAY. Габариты – 375х20х20 мм. Общий вес изделия – 700 грамм. Материал – легированная сталь. Посадочный квадрат - 1/2".
Вороток – составной инструмент, используемый в комплекте со специальными насадками или битами. Торцевые головки применяются по отношению к крепежам, находящимся в труднодоступных, узких местах. Свечные
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway S22H41375 - Вороток шарнірний "гнучка ручка" 1/2"

Вороток S22H41375 від відомого тайванського бренду JONNASWAY. Габарити - 375х20х20 мм. Загальна вага виробу - 700 грам. Матеріал - легована сталь. осадковий квадрат - 1/2".
Вороток - складовою інструмент, який використовується в комплекті зі спеціальними насадками або бітами. Торцеві головки застосовуються по відношенню до кріпленням, що знаходяться у важкодоступних, вузьких місцях. Свічкові головки використовуються для монтажу свічок запалювання в підкапотному просторі автомобіля. Біти - особливі торцеві насадки, забезпечені шліцьовим виступом на кінці. Всі перераховані вище елементи встановлюються на посадковий квадрат воротка. Завдяки такій конструкції, стандартний вороток здатний працювати з великою кількістю різних кріплень і кріпильних з'єднань, що робить його універсальним і незамінним інструментом.
В першу чергу воротки використовуються на станціях технічного обслуговування автомобілів, у автомайстеренях, автосервісах при демонтажі/монтажі коліс, свічок і інших з'єднань.
Дана модель виготовлена ​​з міцної хромованадіевої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії, сколів і високих навантажень.
Представлена ​​модель відноситься до типу шарнірних. Сам шарнір розташовується на кінці стержня. Основна особливість даного інструменту полягає в можливості повороту ключа на всі 360°. Вороток зручно застосовувати до осей, які розташовані перпендикулярно, так і в цілому він незамінний для роботи у важкодоступних місцях.
Воротки від JONNASWAY виготовляються відповідно до міжнародних стандартів, завдяки чому мають гарну довговічністю і надійністю.

Тип
Шарнирные
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
375 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Вороток»
Показать все модели