Гаечный ключ JONNESWAY W66308S


Нет в наличии
2722 грн.
Наличные:
2722 грн
Безнал:
3267 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway W66308S - Набор ключей комбинированных трещоточных с карданом

Набор JONNESWAY W66308S состоит из 8-ми комбинированных ключей с трещотками и шарнирами для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль.
Конструкция ключей усовершенствована наличием трещотки в накидной головке. Данная опция помогает сэкономить время и оптимизировать рабочий процесс. Храповой механизм каждой трещотки оснащен 72 зубцами
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway W66308S - Набір комбінованих трещіткових ключів з карданом

Набір JONNESWAY W66308S складається з 8-ми комбінованих ключів з тріскачками і шарнірами для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль.
Конструкція ключів вдосконалена наявністю тріскачки в накидной голівці. Дана опція допомагає заощадити час і оптимізувати робочий процес. Храповий механызм кожної тріскачки оснащений 72 зубцями з кутом до наступного клацання всього 5 градусів, це дає можливість працювати у вузьких і важкодоступних місцях застосовуючи мінімальну амплітуду. У зв'язку з тим, що зубці тріскачки дуже дрібні, не рекомендується використовувати накидні головки під навантаженням або для зриву закислого кріплення.
Поворотний шарнірний механізм в конструкції ключів дозволяє працювати під кутом до 180 градусів і діставати кріплення в місцях з обмеженим доступом.
Для проміжного відкручування / закручування кріплень добре підходить ріжкова головка, яка також добре справляється з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Ключі виготовлені із загартованої хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, міцністю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хром-нікелеве тришарове покриття забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструментів після роботи.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
8
Размер
8, 19, 17, 15, 14, 13, 12, 10
Особенность исполнения
шарнирный, с трещоткой

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели