Гаечный ключ YATO YT-1674


Есть в наличии (1-2 дня)
142 грн.
Наличные:
142 грн
Безнал:
170 грн
144 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-1674 - Ключ комбинированный

Рожково-накидной ключ YATO YT-1674 с трещоткой и шарниром обладает всеми необходимыми характеристиками и является идеальным решением для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, расположенных в труднодоступных местах.
Ключ оснащен двумя головками разных типов, которые позволяют работать с разными типами крепежных элементов и компенсируют недостатки каждой из них по-отдельности.
Накидная головка
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-1674 - Ключ комбінований

Ріжково-накидний ключ YATO YT-1674 з тріскачкою і шарніром володіє всіма необхідними характеристиками і є ідеальним рішенням для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, розташованих в важкодоступних місцях.
Ключ оснащений двома головками різних типів, які дозволяють працювати з різними типами кріпильних елементів і компенсують недоліки кожної з них по-окремо.
Накидна головка оснащена тріскачкою з храповиком на 72 зуба. Тріскачка має крок перемикання всього 5 градусів, що дає можливість застосовувати найменшу амплітуду в дуже вузьких місцях, де практично не залишається місця для обертання. Тріскачка не має перемикача реверсу, але перевернувши ключ тріскачка буде працювати в зворотному напрямку.
Для максимально зручної роботи в місцях з обмеженому простором або під кутом ключ оснащений шарнірним механізмом, завдяки якому ключ стає більш маневреним. У місці кріплення шарніра до тіла ключа є болт під шестигранник, який можна підтягнути в разі, якщо з'явиться люфт.
Ключ виготовлений з на високому рівні з якісної легованої хром-ванадієвої сталі. Яка забезпечує високу твердість, міцність, стійкість до зношування і довговічність. Дзеркальне хромоване покриття захищає від корозії.
Розміри:
Довжина ключа (L) - 140 мм
Ширина ріжкової головки (B) - 18 мм
Ширина накидною головки (D) - 19,6 мм

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
8
Особенность исполнения
с трещоткой, шарнирный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели