Есть в наличии (1-2 дня)
58 грн.
Наличные:
58 грн
Безнал:
70 грн
59 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-2816 - Отвертка изолированная

Отвертка диэлектрическая YT-2816 от популярного польского бренда YATO. Тип шлица – SLOTTED. Размерный номер – SL4. Длина рабочей части лезвия – 75 мм. Материал лезвия – легированная сталь AISI S2. Показатель прочности кончика лезвия – 56-60 HRC по Роквеллу. Максимальный показатель напряжения в сети – 1000 Вольт. Изоляция – резина.
Торговая марка YATO впервые попала на рынок в 2003-м году.
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-2816 - Викрутка ізольована

Викрутка діелектрична YT-2816 від популярного польського бренду YATO. Тип шліца - SLOTTED. Розмірний номер - SL4. Довжина робочої частини леза - 75 мм. Матеріал леза - легована сталь AISI S2. Показник міцності кінчика леза - 56-60 HRC по Роквеллу. Максимальний показник напруги в мережі - 1000 Вольт. Ізоляція - гума.
Торгова марка YATO вперше потрапила на ринок в 2003-му році. Інструмент виходить під цим брендом позиціонується як продукція, призначена для професійного використання. За весь час існування, YATO знайшла величезну популярність, завдяки високій якості продукції, що виготовляється, та зручному дизайну. На сьогоднішній день, інструмент даної компанії можна придбати більш ніж в 42 країнах.
Діелектрична викрутка, за своєю суттю, є все тієї ж класичної викруткою, пристосована для роботи з предметами, що знаходяться під електро-напругою. Оскільки робота пов'язана з небезпекою, від якості виконання всього інструменту, так і його складових, безпосередньо залежить здоров'я і навіть життя оператора. Леза даної серії викруток виготовлені з міцної легованої сталі, були підвержені до загартовуванню. Міцна рукоять складається з гуми в якості покриття і пластика в якості основи. Міцна гума також виступає в якості ізолюючого шару для леза інструменту, і покриває його аж до кінчика жала.
Всі інструменти серії виготовлені відповідно до стандарту - IEC 60900:2004.

Тип
Отвертка
Конструкция
изолированные
Наконечник
плоский (SLOTTED)
Длина стержня отвертки
75 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Отвертка»
Показать все модели