Нет в наличии
2900 грн.
Наличные:
2900 грн
Безнал:
3480 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora LCD DXL700 - Брелок

Основной брелок с обратной связью для систем DXL 3900, 3950

Новый двухстороний брелок с трансфлективным ЖК-дисплеем заслуживает отдельного внимания - брелок настолько отличается от всего, что было разработано ранее, что он получил не только цифровое обозначение D700, но и собственное новое имя - SHIFT.
Новая форма корпуса, отсутствие ярко выраженного корпуса антенны, новое расположение кнопок
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora LCD DXL700 - Брелок

Основний брелок зі зворотним зв'язком для систем DXL 3900, 3950

Новий двосторонній брелок з трансфлективним РК-дисплеєм заслуговує окремої уваги - брелок настільки відрізняється від усього, що було розроблене раніше, що він отримав не тільки цифрове позначення D700, але і власне нове ім'я - SHIFT.
Нова форма корпусу, відсутність яскраво вираженого корпусу антени, нове розташування кнопок управління.
Трансфлективний РК-дисплей - 106-сегментний індикатор, тепер у разі виникнення якої-небудь події або дії власника сегменти на індикаторі не заповнюються чорним кольором, як це зроблено на інших брелоках, а спалахують білим кольором на чорному фоні.
Одне з найважливіших змін на дисплеї - відображення силуету автомобіля видом зверху. Тепер кожні відкриті / закриті двері відображаються роздільно. Чи відбулася тривога, або просто система поставлена ​​на охорону з незакритими дверима - брелок завжди точно підкаже, які з дверей відкриті.

Батарейка формату ААА, тепер знаходиться у верхній частині брелока, де також розроблений спеціальний профіль корпусу під вказівний палець,
а до нижньої частини корпус звужується для забезпечення максимально зручного хвата. Брелок дуже компактного розміру.

Кнопка SOS - кнопка екстреного виклику! В охоронно-телеметричній системі Pandora DXL 3900 вперше на ринку автомобільних охоронних систем приділили увагу не тільки безпеці автомобіля, але і безпеки власника, створивши свій варіант тривожної кнопки! При виникненні екстреної ситуації, власник натискає кнопку "SOS" на брелоку і система автоматично почне дозвон на заздалегідь запрограмовані номери екстрених служб, а після успішного дозвону відправляє SMS-повідомлення з координатами місця розташування.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Брелок к сигнализации»
Показать все модели